Warszawa: Ulica Chełmżyńska jak ser szwajcarski

2010-12-31 3:00

Kierowcy podróżujący ulicą Chełmżyńską nieraz rzucali najcięższymi wyrazami pod adresem drogowców. Nic dziwnego, skoro jedna z ważniejszych dróg na południu Warszawy jest dziurawa jak szwajcarski ser.

W wyrwach podczas odwilży gromadzi się woda, która przy kolejnych przejściach temperatury poniżej zera jeszcze bardziej zniszczy asfalt. Urzędnicy jednak nie pomyśleli, aby ją przed zimą załatać. Dzięki temu kierowcy częściej odwiedzać będą mechaników samochodowych i częściej wysyłać będą skargi o odszkodowanie za szkody. Tym samym zgłaszamy ulicę Chełmżyńską do plebiscytu najbardziej dziurawych stołecznych ulic. Zwycięska dziura otrzyma imię rządzącej stolicą prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Swoje propozycje Czytelnicy mogą zgłaszać pod adresem: pburkiewicz@se.com.pl. Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE