Walentynki 2020: Genialna promocja czytelnictwa w bibliotece na Mokotowie. Randka w ciemno z książką

2020-02-14 14:20 BAŁ
Randka w ciemno z książką. Biblioteka miejska w Warszawie. Książka na Walentynki
Autor: Facebook: Biblioteka numer 140. Warszawa. Biblioteka miejska. Służew nad Dolinką. Książka na Walentynki

Walentynki czyli święto zakochanych można spędzić na wiele różnych sposobów. Romantyczna kolacja w zaciszu domowego mieszkania, seans komedii romantycznej albo paczuszka z seksowną bielizną to jednak dość standardowe pomysły na świętowanie Walentynek. W 2020 roku oryginalny sposób uczczenia święta zakochanych proponuje Biblioteka Miejska numer 140 na warszawskim Mokotowie. Randka w ciemno z książką w bibliotece. Służew nad Dolinką.

Walentynki to czysto komercyjne święto nastawione na pustą konsumpcję?! Nic z tych rzeczy! Jak zawsze liczy się pomysł i oryginalność. Najlepszy przykład, że można wymyślić coś ciekawego na Walentynki i nie zrujnować przy tym domowego budżetu dały bibliotekarki z Biblioteki Miejskiej numer 140 na warszawskim Mokotowie. "Randka w ciemno z książką" to propozycja bibliotekarek pracujących w wypożyczali w sercu osiedla Służew nad Dolinką, najpiękniejszego osiedla w Warszawie. 

Czytaj też: Erotyczne życzenia walentynkowe. Mają magiczną moc. Kliknij i sprawdź. 

Każdy kto dziś pojawi się w bibliotece i ma ważne konto biblioteczne może za darmo wypożyczyć książkę zapakowaną w śliczny papier z serduszkami. Oczywiście tak jak w telewizyjnej "Randce w ciemno" nigdy nie wiemy na co trafimy. Biblioteka numer 140 pracuje w Walentynki do godziny 19:00. Pomysłowym bibliotekarkom gratulujemy świetnego pomysłu na promocję czytelnictwa a Czytelnikom życzymy udanego losowania i wszystkiego dobrego z okazji święta zakochanych.