Warszawiaki 2019 - kto zwycięży w tym roku?

2020-02-27 10:02 AKn
Warszawa
Autor: pixabay.com

To już ostatni moment kiedy możecie głosować na "najlepsze w Warszawie" biorąc udział w plebiscycie Warszawiaki 2019. Każdy głosujący może powalczyć o wyjątkową nagrodę - weekend w Hotelu Gołębiewski. Więc, nie ma na co czekać!

Na stronie www.warszawiaki.com.pl trwa głosowanie w plebiscycie Warszawiaki 2019. Każdy kto tylko chce zagłosować na swoje ulubione kino, muzeum czy miejsce w Warszawie ma czas do 29 lutego. – Koniec głosowania zbliża się wielkimi krokami,  zostało już tylko kilka dni, dlatego namawiajmy, mobilizujmy się wzajemnie. Niech znajomi, rodziny, przyjaciele wybierają swoje ulubione miejsca, instytucje czy osobę. Przy okazji każdy głosujący może, a nawet powinien, powalczyć o wyjątkowe nagrody naszego partnera – weekendy w Hotelach Gołębiewski. Naprawdę warto! – podkreśla pomysłodawca i organizator plebiscytu Bartosz Kańtoch.

Codziennie w każdej z kategorii spływają do nas głosy, w wielu kategoriach trudno znaleźć faworyta.

- Jak dotąd kilkadziesiąt tysięcy oddanych głosów świadczy o dużym zainteresowaniu naszym plebiscytem. Ostatnie dni głosowania to zawsze wielkie emocje, walka o zwycięstwo toczy się dosłownie do ostatnich minut, w zeszłym roku głosy spływały jeszcze przed dwunastą w nocy 28 lutego. Teraz mamy rok przestępny, więc czasu jest więcej – śmieje się Bartosz Kańtoch. Zwycięzców plebiscytu Warszawiaki 2019 poznamy 3 marca 2020 o 19:00 podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Przypomnijmy, że wybierać można spośród 150 nominowanych w 15 kategoriach konkursowych. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.