Wojciech Kowalczyk MIESZA Z BŁOTEM rządzących. "Zamknij ku... kościoły", "Jaruzelski byłby dumny"

2020-10-30 19:05 pab
Wojciech Kowalczyk
Autor: East News Wojciech Kowalczyk

Były reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk nie zamierza gryźć się w język, komentując to, co dzieje się w kraju. W piątek w bardzo ostrych słowach podsumował działalność rządu. Nie obyło się bez wulgaryzmów. "Jaruzelski byłby dumny z tej władzy" - wypalił w pewnym momencie na Twitterze.

W Polsce dominują obecnie dwa tematy - to pandemia koronawirusa i protesty związane z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. W piątek odbyła się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego, na której poinformował on o zamknięciu cmentarzy 31 października oraz 1 i 2 listopada. Wojciech Kowalczyk najwyraźniej oglądał wystąpienie szefa rządu, ponieważ na bieżąco komentował wszystko na Twitterze.

Justyna Kowalczyk MASAKRUJE polski rząd. W te słowa aż ciężko uwierzyć, koszmarne porównanie

Konferencja Mateusza Morawieckiego. Nowe OBOSTRZENIA

"Zamknij ku... kościoły debilu", "Ten cały finansista Morawiecki z własnych pieniędzy odda ludziom to co zainwestowali w kwiaty i znicze czy zaj... z naszych podatków", "Teraz powiedzcie obywatelom, że na Wawel można w weekend wejść", "Ja zdążyłem odwiedzić groby na Bródnie. Kupując kwiaty i znicze pod cmentarzem same ku... w kierunku Morawieckiego i Kaczyńskiego i to ludzie w każdym wieku. Brawo", "Czekam dziś na wypowiedź prezydenta, pod warunkiem, że w tym kraju jest ktoś kogo nazywamy prezydentem i nie jest to Kaczor" - to kilka z jego wpisów.

Polskie siatkarki SPACYFIKOWANE? Mocne słowa Joanny Wołosz

Słynący z ostrego języka były piłkarz reprezentacji Polski w pewnym momencie zdecydował się podsumować działalność rządu. Zrobił to jednym zdaniem. "Jaruzelski byłby dumny z tej władzy" - napisał.