Wybory 2020: Lewandowscy już po głosowaniu [ZDJĘCIE]

2020-07-10 16:31 Marcin Ciechański
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

W niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której kandydują Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. W głosowaniu biorą udział także Polacy mieszkający za granicą, między innymi Robert i Anna Lewandowscy. Żona snajpera Bayernu Monachium i reprezentacji Polski pokazała wymowne zdjęcie.

Głosowane za granicą w wyborach prezydenckich 2020 przybiera różne formy. W tak dużych skupiskach Polaków, jak Niemcy, Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania, można głosować wyłącznie korespondencyjnie. Pakiety wyborcze muszą dotrzeć do komisji do godziny 21:00 w niedzielę 12 lipca. Właśnie w ten sposób zagłosowali Anna i Robert Lewandowscy. "My już wysłaliśmy swoje głosy" - napisała żona najlepszego polskiego piłkarza, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z kopertą na kartę do głosowania i hashtagiem #wybory2020. Którego z kandydatów poparli? To tajemnica!

Wybory 2020: Marcin Najman zaapelował do Polaków. "Co mnie obchodzi, na kogo głosuje moja żona" [WIDEO]

Super Raport 10 VII (goście: Arłukowicz, Bortniczuk)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wygląda na to, że Anna Lewandowska spełniła swój obywatelski obowiązek tuż po treningu. "Aniu, czy to potreningowy rumieniec?" - zapytała ją jedna z fanek. Odpowiedź była twierdząca.

Wojciech Kowalczyk bez ogródek: Nie ufam politykom, bo to oni podzielili Polskę!

Druga tura wyborów prezydenckich będzie miała miejsce 12 lipca. Pierwsza odbyła się 28 czerwca. Jak poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza, Andrzej Duda uzyskał wówczas 43,5 procent głosów, natomiast Rafał Trzaskowski - 30,46 procent.