Wybory 2020: Rozenek i Majdan poszli głosować w PIŻAMACH? Radek popisał się ciętą ripostą [ZDJĘCIE]

2020-07-13 14:13 JWa
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na wyborach 2020
Autor: Instagram / r_majdan Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan na wyborach 2020

W niedzielę wybory 2020 zostały ostatecznie rozstrzygnięte. W drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 starli się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Zgodnie z wynikami podanymi przez PKW zwycięzcą okazał się dotychczas urzędujący prezydent. W lokalach pojawiły się również głośne nazwiska. Na swojego faworyta głos oddali m.in. Radosław Majdan i jego żona Małgorzata Rozenek-Majdan. Jedna z fanek odniosła się do ich strojów, a były piłkarz szybko zripostował.

Wybory 2020 wywołały w naszym kraju spore emocje. Polacy w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 mogli oddać głos na jednego z dwóch kandydatów - Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. Podczas wyborczej niedzieli na portalach społecznościowych pojawiało się sporo zdjęć, które zachęcać miały niezdecydowanych do udania się na głosowanie. W gronie nawołujących do spełnienia obywatelskiego obowiązku pojawili się m.in. Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan. Niedługo po oddaniu głosu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie z malutkim synkiem.

Wybory 2020: Reprezentant Polski pogratulował Dudzie wygranej. Wylało się SZAMBO HEJTU

"My swój głos oddaliśmy" - napisał przy zdjęciu Radosław Majdan. Fotka w szarych strojach była szeroko komentowana przez obserwujących jego konto. Jedna z fanek postanowiła wypowiedzieć się na temat ubioru zakochanej pary. "Na wybory... w piżamach... lepszych ciuchów nie było?" - zapytała z przekąsem.

Wybory 2020: Adam Małysz dostawał intratne oferty od kandydatów. Tajemnicze działania

Na odpowiedź Majdana nie trzeba było długo czekać. Były reprezentant Polski w piłce nożnej postanowił odpisać i popisał się przy tym ciętą ripostą. "No nie było. Ale następnym razem pożyczymy od Ciebie, bo widzę, że znasz się na modzie" - czytamy w odpowiedzi byłego golkipera m.in. Pogoni Szczecin i Wisły Kraków.