Wyjechał do pracy i ślad po nim zaginął. Dlaczego nie skontaktował się z rodziną?

2021-02-23 15:56 woź
Zaginął 22-letni Mateusz. Poszukuje go rodzina i policja.
Autor: Policja Zaginiony nie skontaktował się z najbliższymi.

Co się stało z Mateuszem Perzanowskim (22l) z gminy Baranowo (mazowieckie)? Dlaczego nie daje znaku najbliższym, że żyje i kiedy zamierza wrócić do domu? Na te pytania nikt na razie nie zna odpowiedzi, bo mężczyzna wyjechał i przepadł jak kamień w wodzie. Rodzina i policja szukają zaginionego bez skutku. Wszyscy, którzy mogą coś wiedzieć o zaginionym, proszeni są o kontakt z najbliższą jednostka policji.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują Mateusza Perzanowskiego (22l) mieszkańca gminy Baranowo (mazowieckie).  Mężczyzna ostatni raz był widziany w miniony piątek 19 lutego, kiedy wybierał się do pracy. Rankiem wsiadł do swojego vw golfa i udał się do Ostrołęki. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z okoliczności przekazanych przez osobę zgłaszającą zaginięcie wynika, że mężczyzna może potrzebować pomocy.

Mateusz Perzanowski ma ponad 180 cm. wzrostu, jest szczupły, oczy niebieskie, włosy ciemne, u nasady nosa widoczna blizna. W chwili zaginięcia ubrany był w dżinsowe spodnie, zimową kurtkę trzy czwarte z czarnym kapturem. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer 47 704 14 24 , bądź też z najbliższą jednostką policji.