Wyniki Eurojackpot. Jakie padły liczby? Najnowsze losowanie

i

Autor: Totalizator Sportowy Wyniki Eurojackpot. Jakie padły liczby? Najnowsze losowanie

Wyniki Eurojackpot z 24.03.2023. Jakie padły liczby? Najnowsze losowanie

2023-03-24 22:30

Wyniki Eurojackpot potrafią przyprawić o zawrót głowy i szybsze bicie serca. Szczególnie niecierpliwie na losowanie czekają ci, którzy kupili kupon, z nadzieją, że tym razem szczęście uśmiechnie się właśnie do nich. Gigantyczne pieniądze, które można wygrać w Eurojackpot przyciągają tysiące graczy. Ostatnie losowanie Eurojackpot odbyło się 24.03.2023. Można je było oglądać na antenie TVP 3 o godzinie 22:00. Kupiłeś kupon? Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu. Do wygrania było 300 000 000 PLN!

Losowanie Eurojackpot 24.03.2023 - wyniki

Eurojackpot, to uwielbiana przez graczy gra liczbowa. Odkąd pojawił się na polskim rynku, cieszy się niezwykłą popularnością. Polacy zachęceni olbrzymimi wygranymi, dosłownie szturmują kolektury Lotto, by kupić szczęśliwy los w Eurojackpot. Wielomilionowe wygrane uszczęśliwiły już wielu graczy. W tej niezwykle popularnej grze bierze udział 18 państw europejskich, w tym Polska. Wystarczy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb, by grać o niewyobrażalne pieniądze - nawet ponad pół miliarda złotych! Podczas ostatniego losowania Eurojackpot w dniu 24.03.2023 wylosowane zostały następujące liczby 6, 21, 23, 26, 43 oraz 3, 9. Grasz w Eurojackpot? Koniecznie sprawdź swój kupon! Może to właśnie ty zostałeś właśnie milionerem!

Jak grać w Eurojackpot?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. 12,5 zł - dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków! Wybierz 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

Zwiększ szansę i wygraną, grając systemem. Wytypuj więcej liczb w zakładzie - od 5 do 12 liczb spośród 50 z pierwszego zbioru oraz nawet 12 z 12 liczb z drugiego zbioru. Więcej liczb to większa szansa na wygraną! Załóż subskrypcję online,a Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Pamiętaj, by zachować kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Sprawdź wyniki i ciesz się wygraną. Losowania odbywają się w piątki między godz. 20 a 21, a od 29 marca 2022 r. także we wtorki między godz. 20:15 a 21. Wyniki sprawdzaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza.

Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online, możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany