Wyniki Mini Lotto. Jakie padły liczby? Najnowsze losowanie

i

Autor: Totalizator Sportowy Wyniki Mini Lotto. Jakie padły liczby? Najnowsze losowanie

Wyniki Mini Lotto z 24.03.2023. Jakie padły liczby? Najnowsze losowanie

2023-03-24 22:30

Ważna chwila dla wszystkich graczy Mini Lotto. Kupiłeś los w grze liczbowej Mini Lotto? Wytypowałeś ulubione liczby? Kolejne losowanie Mini Lotto odbyło się 24.03.2023. Można je było oglądać na antenie TVP 3 o godzinie 22:00. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu i czy tym razem przyniosły Ci szczęście!

Losowanie Mini Lotto 24.03.2023 - wyniki

Mini Lotto to gra liczbowa, w której można wygrać setki tysięcy złotych. Wystarczy wytypować 5 z 42 liczb i przy odrobinie szczęścia zawartość portfela powiększy się o ładną sumkę. Losowanie Mini Lotto potrafi przyprawić graczy o szybsze bicie serca. Czy dzisiaj do kogoś los się uśmiechnął? Podczas losowania Mini Lotto w dniu 24.03.2023 wylosowane zostały następujące liczby 5, 20, 25, 35, 36. Grałeś w Mini Lotto? Koniecznie sprawdź swój kupon!

Jak grać w Mini Lotto?

Wystarczy 1,50 zł i grasz nawet o 400 000 zł! Wybierz 5 liczb z 42. Możesz wybrać je samodzielnie bądź zagrać na chybił trafił zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online. Zwiększ swoją szansę i wygraną, grając systemem już od 9 zł. Wytypuj więcej liczb w zakładzie - od 6 do nawet 12. Pamiętaj, że więcej liczb to większa szansa na wygraną. Grasz w punkcie LOTTO? Dodaj Super Szansę za 2 zł i graj o 2 miliony!

Co więcej, możesz założyć subskrypcję online i grać od 1 do 10 kolejnych losowań. Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Koniecznie zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online, Twoim dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

W dniu losowania Mini Lotto sprawdź wyniki i ciesz się wygraną. Losowania odbywają się codziennie o godz. 22:00. Wyniki sprawdzaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Możesz zagrać nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online, możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany