Aktualizacja! Zaginął 15-latek z Warszawy. Ostatni raz był widziany niedaleko Mostu Poniatowskiego [ZDJĘCIA]

2021-04-14 12:14 Norbert Amlicki

Zaginął 15-letni Dawid Gładysz. Chłopak ostatni raz był widziany w okolicy Mostu Poniatowskiego, 11 kwietnia około godziny 21:00 . Dawid wracał ze spotkania z kolegami. Chłopak miał kierować się w stronę Ronda Waszyngtona na tramwaj do domu przy ul. Kaliskiej na Ochocie. Zaginiony do chwili teraz nie wrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną.

Aktualizacja:

Dawid na szczęście już się znalazł!

Dawid ma przy sobie dokumenty oraz telefon, który jest nieaktywny. Ostatni raz widziany był niedaleko plaży głównej przy Moście Poniatowskiego. Szedł w stronę tramwaju przy rondzie Waszyngtona. Miał wrócić do domu, ale nigdy tam nie dotarł.

 Chłopak mierzy około 1,8 m, waży ok. 65 kg. Ma oczy niebieskie i włosy koloru ciemny blond. Jego znakiem szczególnym jest pieprzyk po prawej stronie brody. Nastolatek w dniu zaginięcia był ubrany w żółtą bluzę, czarną bluzkę z długim rękawem, czarne spodnie, białe buty firmy "Nike" oraz miał ciemny plecak firmy "Puma". Każdy, kto może mieć informacje na temat chłopaka proszony jest o kontakt telefoniczny z komendą policji na Ochocie: 47 723 93 50, lub pod numerem alarmowym 112.

Rodzice dali dwunastolatkowi motor, przejechał ośmiolatkę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE