Zakupy na zakończenie lata. Zakręć się i wygraj w M1 w Markach!

2021-09-15 15:23
Zakupy na zakończenie lata. Zakręć się i wygraj w M1 w Markach!
Autor: mat.prasowe

W M1 w Markach lato zakończy się z wielkim przytupem. Do zgarnięcia kasa na zakupy. Zainteresowani? Sprawdźcie, co zrobić aby ją zdobyć.

W najbliższy piątek i sobotę, tj. 17-18 września, w M1 w Markach można zyskać kartę  podarunkową o wartości 100 zł! Jak to zrobić?

Zasady zabawy są naprawdę bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy o łącznej wartości za minimum 350 złotych w maksymalnie trzech różnych sklepach. Zebrane paragony przedstawić na specjalnym stoisku w godzinach otwarcia centrum. W zamian otrzymamy kartę podarunkową o wartości 100 zł.  Dodajmy, że zakupy z kartą będą możliwe we wszystkich sklepach z branży biżuteria - zegarki i dodatki.

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<.

O centrum handlowym

M1 w Markach to popularne centrum handlowe gromadzące dobrze znane sklepy marek lokalnych i międzynarodowych wielu kategorii: od ubrań i butów, przez kosmetyki, akcesoria, po  szereg punktów usługowych. Centrum zaprasza również na zakupy do marketu spożywczego Auchan, marketu budowlanego OBI oraz strefy restauracyjnej z bogatą ofertą kuchni świata.

M1 Centrum Handlowe

ul. Józefa Pilsudskiego 1

05-270 Marki

Godziny otwarcia Centrum: Pon. – Sob 9:00 - 21:00; Niedziela 10:00 - 20:00

www.zakupywm1.pl/m1-marki

Zakupy na zakończenie lata. Zakręć się i wygraj w M1 w Markach!
Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE