"Zapach trawy, błota, kurzu". Owsiak zaprojektował perfumy dla ekskluzywnej drogerii [GALERIA]

2020-06-30 17:15 STAN
Jurek Owsiak zaprojektował własne perfumy!
Autor: WOŚP, mat. prasowe

Jurek Owsiak zaprojektował własny zapach! Perfumy WOŚP Music można kupić w sieci sklepów Sephora. Pieniądze ze sprzedaży mają trafić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteście ciekawi czym inspirował się Owsiak tworząc własny zapach? Ile kosztują perfumy WOŚP? Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Jurek Owsiak stworzył perfumy!

Jurek Owsiak stworzył własne perfumy! Nowy zapach pojawił się już na oficjalnej stronie Sephory. Opis perfum jest intrygujący.

- Zapach zaprojektowany przez Jurka Owsiaka. Stworzony z miłości do muzyki, przyjaźni, wolności Wypełniony letnim rytmem rock'and'rolla, słońcem, radością i spotkaniami z przyjaciółmi. Ciepły, kolorowy, spokojny, radosny. Zapach MUSIC jest trwały jak przyjaźń, beztroski jak młodość, kojący jak muzyka. Premierowy zapach MUSIC jest pierwszym z linii MUSIC, PEACE, LOVE - czytamy na stronie sephory.

Czytaj także: WOŚP pomaga w walce z koronawirusem! 50.000 Indywidualnych Pakietów Ochrony Biologicznej trafi do szpitali!

"Jedzenie, zapach trawy, błota, kurzu"

- Ja tam mieszkam, śpię w kamperze za sceną i terenu festiwalu nie opuszczam. Zapach, który stamtąd pamiętam, określiłbym jako słoneczny. Miesza się w nim cały sektor z jedzeniem, zapach trawy, błota, kurzu, świeżego powietrza, ludzi - powiedział Jurek Owsiak. 

Czytaj także: To będzie pierwsze takie miejsce w Polsce! Warszawa chce oddać hołd fundacji WOŚP

Ile kosztują perfumy Jurka Owsiaka?

Perfumy zaprojektowane przez Jurka Owsiaka kosztują 290 złotych. Są dostępne wyłącznie w sieci sklepów Sepora. - Zysk ze sprzedaży produktu zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zapewnia producent. Woda perfumowana MUSIC jest pierwszym zapachem z linii Pol’and’Rock. 

WOŚP i Poparzeni Kawą Trzy wspierają szpitale akcją #SERCE

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.