Agata Młynarska leczy się w sanatorium. Zdradziła jakim zabiegom się poddaje

2021-10-27 14:41
Agata Młynarska leczy się w sanatorium. Zdradziła jakim zabiegom się poddaje
Autor: Instagram Agata Młynarska leczy się w sanatorium. Zdradziła jakim zabiegom się poddaje

Zazwyczaj sanatorium kojarzy się z miejscem, gdzie reperują swoje zdrowie osoby w podeszłym wieku. Tymczasem Agata Młynarska pochwaliła się, że już od lat, jest kuracjuszką jednego z takich ośrodków. Trzeba przyznać, że wybrała dosyć luksusowe miejsce.

Agata Młynarska przez ostatnie lata skupia się na swoim zdrowiu. Niestety prezenterka jest poważnie chora, a schorzenia z którymi się zmaga nie pozwalają jej normalnie funkcjonować. Już jakiś czas temu ujawniła, że leczy się z powodu choroby Leśniowskiego-Crohna, czyli nieswoistego zapalenia jelit. - To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa. I jednocześnie astma jako choroba współtowarzysząca, duszności, alergia, kichanie- wymieniała objawy choroby prezenterka podczas webinaru "Nieswoiste choroby zapalne jelit - chcę wiedzieć. Patient Empowerment Academy - seksualność w NZJ”

ZOBACZ TEŻ: Agata Młynarska szczerze wyznaje: "Na maxa pilnuję diety, ale z piciem mam problem"

Do tego doszło jeszcze jedno schorzenie: fibromialgia. To przewlekła niezapalna choroba reumatyczna tkanek miękkich. Młynarska musi zmierzyć się z ogromnym bólem, sztywnieniem ciała, czy ogólnym wyczerpaniem. Nic więc dziwnego, że Młynarska szuka wszelkich możliwych terapii i leków, które pomogą jej normalnie funkcjonować.

Prezenterka pochwaliła się właśnie, że od lat jeździ do sanatorium. Chociaż trzeba przyznać, że jest ono dość luksusowe. Malinowy Zdrój Hotel Medical SPA, to czterogwiazdkowe miejsce, gdzie można skorzystać ze wszelkich medycznych zabiegów. Za noc w takim ośrodku trzeba średnio zapłacić 500 zł za dobę. Można jednak liczyć na pełen profesjonalizm personelu, a Agata nie ma wątpliwości, że dzięki temu miejscu wraca do formy.

"Przyjeżdżam tu od wielu lat, wracam do formy i wylizuję się z bólu. I tak oto stałam się lwicą sanatoryjną wśród kuracjuszy, z którymi zawsze można się pośmiać. A tutaj, wierzcie mi, to podstawa!", napisała na Instagramie.

Młynarska zdradziła jakim zabiegom jest tam poddawana. Trzeba przyznać, że nie wszystkie wyglądają zachęcająco, ale najważniejsze, że są skuteczne.

"Po 3 miesiącach leczenia biologicznego na zapalenie stawów w przebiegu Leśniowskiego- Crohna widzę gigantyczną poprawę. Czeka mnie jeszcze wiele miesięcy terapii ale warto! Wciąż jestem czujna, mam lepsze i gorsze dni, ale już nie wisi nade mną widmo nieustających sterydów. Miejscem moich powrotów jest #soleczdrój bo kąpiel w siarce o zapachu iście chanelowskim ( zgniłe jajo przy tym to lawenda) i borowinie, kinezyterapia, kriosauna, terapiamanualna, to „ zastrzyk” życia", dodaje.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają zabiegi, którym się poddaje.

Sonda
Byłeś kiedyś w sanatorium?
Agata Młynarska o swoich chorobach: Jestem w trakcie leczenia biologicznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE