Basia Kurdej-Szatan

i

Autor: Akpa Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan chodzi po ludziach. Zaczęli ją nagrywać

2021-12-14 18:15

Basia Kurdej-Szatan (36 l.) swoim wulgarnym wpisem pod adresem Straży Granicznej wywołała wielki skandal i do dziś mierzy się z konsekwencjami. Ale nie zamierza chować głowy w piasek i znów bryluje na warszawskich salonach. Wpadła na jeszcze jeden pomysł. Zaczęła odwiedzać ludzi w ich domach. Ma w tym swój cel.

Nie milkną echa słów Basi Kurdej-Szatan o strażnikach strzegących polskich granic. Gwiazda kajała się publicznie, udzielając kilku wywiadów. I choć wielu jej tego życzy, Basia Kurdej-Szatan nie zamierza zapaść się pod ziemię. W tym tygodniu aktorka pojawiła się na imprezie Pauliny Smaszcz (48 l.) z okazji premiery jej „Notatnika kobiety petardy”. Basia została zaproszona na spotkanie właśnie jako jedna z kobiet „petard”. Uśmiechała się szeroko, pozowała do zdjęć i brylowała w towarzystwie.

NIE PRZEGAP: Basia Kurdej-Szatan przyznała się do alkoholu i brania narkotyków. Huczne imprezy z gwiazdą

W ostatnich tygodniach poza okropnymi życzeniami śmierci Basia na szczęście dostała też dużo wsparcia od znajomych z branży. Odwdzięcza się teraz, odwiedzając ich w domach i przywożąc w prezencie świątecznym swoją książkę i ozdoby świąteczne. Z takim miłym gestem Basi spotkali się m.in. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, do których przyjechała. Koroniewska oczywiście nagrała wszystko, relacjonując wizytę Basi to na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że to bardzo miłe gesty!

Sonda
Czy Barbara Kurdej-Szatan odzyska reputację w mediach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE