Drzyzga ostro o Woźniak-Starak: Cięty język, czasami niepotrzebny. Doszło do konfliktu gwiazd?

i

Autor: akpa Drzyzga ostro o Woźniak-Starak: "Cięty język, czasami niepotrzebny". Doszło do konfliktu gwiazd?

Drzyzga ostro o Woźniak-Starak! Szczerość za szczerość. Jak one mogą razem pracować?!

2022-04-27 17:51

Ewa Drzyzga (55 l.) i Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) wspólnie prowadzą "Dzień Dobry TVN". Wydawało się, że gwiazdy świetnie się dogadują. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest między nimi tak kolorowo.

Na początku, gdy stacja ogłosiła, że Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak będą wspólnie prowadzić "Dzień Dobry TVN", niektórzy uznali, że to nie jest najlepszy duet. Przez pierwsze tygodnie widzowie bacznie je obserwowali. Okazało się jednak, że gwiazdy znakomicie się dogadują i uzupełniają. Niestety przed kamerami nie widzimy wszystkiego. Otóż wyszło na jaw, że każda z nich dostrzega w swojej koleżance po fachu spore wady. Mogą one prowadzić do konfliktów między nimi.

Ewa i Agnieszka postanowiły ujawnić całą prawdę na temat swojej relacji. Zrobiły to w cyklu Mateusza Hładkiego "Krótka Piłka". Prowadzące śniadaniówkę TVN miały zaledwie kilka sekund na odpowiedzi. A pytania dotyczyły ich relacji. Na pierwszy ogień poszły pytania, co w sobie cenią i za się lubią. Woźniak-Starak podziwia w Ewie jej spokój i opanowanie, natomiast Drzyzga uwielbia radość Agi. Kolejne pytanie nie było już tak przyjemne. Obie panie miały powiedzieć, co je denerwuje.

- Czasami jest zbyt empatyczna - powiedziała Agnieszka o Ewie.

Drzyzga nie została jej dłużna i też ujawniła, co jej przeszkadza w zachowaniu koleżanki:

- Cięty język, czasami niepotrzebny.

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Sonda
Uważasz, że Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak to dobry duet?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE