Ewa Minge podbiła Paryż. Ogromny sukces projektantki

2022-05-20 18:04
Ewa Minge podbiła Paryż
Autor: archiwum prywatne Ewa Minge podbiła Paryż

Ewa Minge (55 l.) po raz kolejny odniosła ogromny sukces. W obrazach, które wyszły spod pędzla światowej sławy projektantki, zakochali się nie tylko Polacy. Dzieła gwiazdy trafiły na wystawę w Paryżu. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia z Paryża.

Wystawa „11 Narracji” to zbiór prac wybitnych polskich artystów tworzących po roku 2000. Wśród nich znalazła się Ewa Minge, która Paryż podbiła już lata temu swoją sztuką haute couture. Artystka maluje od lat, lecz szerzej dała się poznać w tej dziedzinie niespełna rok temu, podczas wrześniowej wystawy „Wszystkie moje grzechy główne”. Ciepłe przyjęcie jej na rynku sztuki przez krytyków, ale co najważniejsze kolekcjonerów, otworzyło szeroko drzwi przed Polką. Jej nietuzinkowy, mocny, własny styl ogromnie spodobał się także w Paryżu. Artystka uważa, że to tylko mały krok w jej paryskich planach, gdyż obecnie przygotowuje się do dużej indywidualnej wystawy we Francji. Czym zaskoczy nas Ewa Minge? Przekonamy się z pewnością niebawem. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ: Magda Gessler zrezygnuje z "Kuchennych rewolucji"? Wiemy, na czym zarabia najwięcej

Obrazy Ewy Minge zachwycają

Większość obrazów pokazuje kobiety np. w tańcu. Minge stworzyła także takie, które przedstawiają stylizacje religijne, które pokazują duchowość artystki. Jak udało nam się dowiedzieć, obrazy Ewy w Polsce sprzedają się jak świeże bułeczki mimo, że cena zwala z nóg. Za dzieło gwiazdy trzeba zapłacić od 17 do nawet 30 tys. zł.

Gdzie można zobaczyć wystawę?

Wystawa jest efektem współpracy galerii Totuart i Quantum. Oglądać ją będzie można w dniach 12-22 maja 2022 w Atelier Gustave, przy 36 rue Boissonade w XIV dzielnicy Paryża.

A my zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii. 

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE