Zadały szyku!

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła. Kto wybrał najlepszą stylizację? Jesienna Julia Wieniawa i elegancka Bogna Sworowska

2022-09-22 19:34

Podczas pokazu nowej kolekcji Łukasza Jemioła (39 l.) nie zabrakło gwiazd! Specjalnie na tę okazję wyjęły z szafy swoje najlepsze stylizacje. Kto wypadł najlepiej? Naszą uwagę zwróciła dbałość o intrygujące detale i kolorystykę Ady Fijał (45 l.), elegancka prostota Bogny Sworowskiej (55 l.), a także jesienna stylizacja Julii Wieniawy (23 l.). Skomentowała też w ostrych słowach, co myśli o krytyce Pauliny Koziejowskiej (40 l.). Partnerka Macieja Orłosia (62 l.) zarzuciła jej, że ostatnio odsłoniła za dużo ciała! Zgadzacie się z nią?

Julia Wieniawa, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Socha i całuśna Małgorzata Ohme na pokazie Łukasza Jemioła. Zobacz stylizacje gwiazd!

Pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła przyciągnął wiele gwiazd. Jak zwykle magnetyczna Grażyna Wolszczak słała promienne uśmiechy, podczas gdy Małgorzata Ohme w wybornym nastroju wymieniała słodkie buziaczki z przyjaciółkami i nie tylko! Nie zabrakło ciekawych stylizacji - naszą uwagę zwróciła m.in. ta Ady Fijał, Julii Wieniawy czy Bogny Sworowskiej. Choć każda z Pań postawiła na nieco inny styl, wszystkie prezentowały się znakomicie.

Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęć z pokazu! Nie obyło się także bez soczystych skandali. Julia Wieniawa, która tym razem wybrała typowo jesienny look, uzupełniony o świetne okulary przeciwsłoneczne, zdecydowała się także odnieść do niedawnych słów Pauliny Koziejowskiej, partnerki Macieja Orłosia. Ta zarzuciła młodej gwieździe, że ostatnio odsłoniła zbyt dużo w sukience z odważnymi wycięciami. Była jednak łaskawa dodać, że Wieniawa mogła sobie na to pozwolić, bo ma "świetne ciało".

Julia Wieniawa nie pozostała jej dłużna. Ze spokojem stwierdziła, że sytuację zamierza wyjaśnić sobie z koleżanką osobiście, przy okazji docinając jej, że to Paulina Koziejowska ma rzekomo zabiegać o jej uwagę podczas branżowych eventów. Oj, szykuje się chyba ciekawa rozmowa... 

O interesującą wypowiedź pokusiła się także główna gwiazda wieczoru, czyli sam projektant. Łukasz Jemioł w rozmowie z Pudelkiem tłumaczył się z wysokich cen swoich ubrań, które nierzadko potrafią kosztować nawet do kilku tysięcy złotych. Wyjaśnił, że nie jest tak ze wszystkimi elementami garderoby, jakie można znaleźć w jego butiku, jednak spore ceny wynikają także z jakości materiału i wykonania markowej odzieży. Cóż, komu choć raz zdarzyło się, że w koszulce z sieciówki już po jednym praniu przeciągnął się szew, wie, o czym mowa. 

Jak prezentowały się gwiazdy podczas pokazu nowej kolekcji Łukasza Jemioła? Zobacz ich stylizacje w naszej galerii zdjęć poniżej!

Gdynia 2022
Sonda
Podobały Ci się stylizacje gwiazd podczas pokazu Łukasza Jemioła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają