Jacek Poniedziałek żałuje swojego coming outu

2015-10-12 12:03

Jacek Poniedziałek 10 lat temu dokonał coming outu, czyli publicznie wyznał, że jest homoseksualistą. W związku z ujawnieniem się księdza Charamsy, do Dzień Dobry TVN zaproszono Jacka Poniedziałka, który z perspektywy czasu ocenił swój coming out.

Jacek Poniedziałek, był jednym z pierwszych polskich gwiazd, które publicznie wyznały, że są homoseksualne. Aktor dokonał coming outu przeszło 10 lat temu. Wydawaćby się mogło, że przez tą dekadę Polska stała się bardziej otwarta na odmienność. Nic bardziej mylnego! Bycie gejem w naszym kraju wcale nie jest proste. - Miałem wtedy 40 lat pomyślałem sobie że to może trochę za późno, żeby udawać, żeby wymyślać jakieś historie - powiedział artysta na kanapie Dzień Dobry TVN.

- W chwilach zwątpienia mówię często, że trochę żałuję w tym sensie że miałbym święty spokój , z drugiej strony ani mi to nie zaszkodziło, ani mi to nie pomogło - dodał aktor. Z drugiej strony to, że Poniedziałek nie gra w topowych serialach i operach mydlanych, nie musi wcale wynikać z braku propozycji. Być może celuje w produkcje bardziej ambitne. Ciągle jest przecież aktywny na scenie teatralnej. Niedługo zobaczymy go w serialu "Pakt".

Zobacz: Jacek Poniedziałek wraca do gry

Nasi Partnerzy polecają