Jakub Kucner zostanie misterem świata? "To nie tylko ode mnie zależy"

2018-07-20 4:05

Jakub Kucner (30 l.), Mister Polski 2017 i jeden z najprzystojniejszych celebrytów naszego show-biznesu reprezentuje Polskę na światowym konkursie Mister Global 2018. To miłe wyróżnienie, ale także odpowiedzialność za wizerunek naszego społeczeństwa zagranicą. Jakie ma szansę na wygraną?

Polska po raz pierwszy w historii ma swojego przedstawiciela na konkursie Mister Global, czyli w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla mężczyzn na świecie. Tegoroczna edycja odbywa się w Bangkoku w Tajlandii. Wielki finał, który odbędzie się 21 lipca. Nasz reprezentant jest już na zgrupowaniu razem z 39 konkurentami.

- Mam nadzieję, że będę godnie reprezentował Polskę. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony. Chcę wygrać, ale to nie tylko ode mnie zależy – mówi „Super Expressowi” Kucner.

Przystojniak właśnie zwiedza Tajlandię, bierze udział w egzotycznych sesjach zdjęciowych i spotkaniach z tamtejszymi mediami. Życzymy powodzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE