Opozda, Mróz

i

Autor: Kurnikowski/AKPA; Mateusz Grochocki/East News

Użytkownicy zachwyceni!

Joanna Opozda zachwyca nad Bałtykiem. Komentarz Remigiusza Mroza. Pisarz nie wytrzymał

2023-07-08 15:12

Joanna Opozda od wielu miesięcy zmagała się z trudnymi, osobistymi sytuacjami. Wreszcie po kilku miesiącach aktorka zdecydowała wybrać się na urlop, który spędza nad Bałtykiem. Wypoczynek uwieczniła na zdjęciu, które opublikowała w mediach społecznościowych. Fotografia wprawiła w zachwyt fanów aktorki, którzy rozpływali się nad jej figurą. Internauci wywołali także do tablicy… Remigiusza Mroza.

Joanna Opozda pozuje na plaży. Jej sylwetka robi wrażenie

W ostatnim czasie Joanna Opozda często nie schodziła z pierwszych stron gazet. Wszystko to efekt głośnego rozstania z Antkiem Królikowskim, który zdaniem aktorki miał m.in. nie płacić alimentów na ich syna – Vincenta. Królikowski w rozmowie z „Super Expressem” wyjawił, że jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, bo kwota alimentów przekracza jego obecne zarobki. Aktor zapewnił, że spłaci żonę i w tym celu zamierza nawet sprzedać swój dom. Sprawa rozstania z Antkiem Królikowskim z pewnością nie była łatwa dla Joanny Opozdy, która postawiła na odpoczynek nad polskim morzem.

Aktorka opublikowała zdjęcie w serwisie Instagram, gdzie pozuje w pięknym stroju kąpielowym nad Bałtykiem. Pod wrażeniem figury i aktualnej formy Joanny Opozdy są z pewnością jej fani, którzy nie wstrzymywali się od komentarzy pod nowym postem aktorki. Wpis zgromadził ponad 20 tys. polubień.

Stylowa, wspaniała plażowiczka bez odsłaniania wszystkiego. Wzorujcie się na kobiecie z klasą – napisała jedna z użytkowniczek.

Jest Pani przepiękną kobietą – dodaje inna.

Pod postem nie mogło oczywiście zabraknąć nawiązania do Remigiusza Mroza. Od dłuższego czasu słychać wiele plotek o rzekomej relacji, jaka łączy aktorkę i pisarza, który wielokrotnie sam komentował zdjęcia Joanny Opozdy, co tylko podsycało plotki wśród fanów.

Nie wiem jak reszta, ale ja czekam na komentarz @remigiuszmroz – napisała jedna z obserwujących.

Co ciekawe, na odpowiedź pisarza nie trzeba było długo czekać, bo komentarz polubił oczywiście Remigiusz Mróz, który wielokrotnie komplementował Joannę Opozdę pod jej postami w mediach społecznościowych.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany