Wyciekły szczegóły ślubu Karoliny Pisarek! Para młoda będzie opływać w luksusy

i

Autor: AKPA

Karolina Pisarek wyszła za mąż. Zachwyciła sukienką ślubną! [GALERIA]

2022-06-10 22:35

Karolina Pisarek (25 l.) powiedziała "tak" swojemu narzeczonemu, Rogerowi Salli (29 l.). Urządzili piękną uroczystość w ogrodzie! Ślubna altana tonęła w kwiatach. Panna młoda wybrała prostą, białą sukienkę z długim trenem. Kto pojawił się, aby razem z młodą parą uczcić początek ich małżeństwa?

Piękny ślub Karoliny Pisarek! Za kogo wyszła celebrytka znana z "Top Model"?

Karolina Pisarek, uczestniczka show "Top Model" zaręczyła się po zaledwie kilku miesiącach znajomości na Malediwach. Co połączyło ją z Rogerem Sallą, na co dzień pracującym w firmie swojego ojca, również biznesmena? Były piłkarz, obecnie pełniący funkcję wiceprezesa ds. finansów zwierzał się w "Dzień dobry TVN", co najbardziej urzekło go w świeżo poślubionej żonie.

"Tak patrzyła mi w oczy, że zapomniałem, jak się zawija bandaże" - wspominał. Dziś para powiedziała sobie "tak" w otoczeniu najbliższych! Ceremonia odbyła się w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. 

Ogrodowa altana, udekorowana świeżymi kwiatami i urzekającymi dekoracjami dzięki pięknej pogodzie pozwoliła gościom i młodej parze w pełni cieszyć się ich szczęściem. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z ceremonii zaślubin!

Mariawici. Kapłani mogą brać śluby z siostrami zakonnymi. Historia z Koprem
Sonda
Czy podobała Ci się sukienka Karoliny Pisarek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają