Kukulska o nowych propozycjach wyznań i potępieniach! Gwiazda dostała nawet wiadomość od księdza

2022-01-22 8:33
Kukulska o nowych propozycjach wyznań i potępieniach
Autor: Akpa Kukulska o nowych propozycjach wyznań i potępieniach

Natalia Kukulska (46 l.) jakiś czas temu udzieliła wywiadu Żurnaliście, w którym mówiła m.in. o kościele. Gwiazda przyznała, że przestała do niego chodzić. Jej wyznanie wstrząsnęło internautami. Wokalistka postanowiła się wytłumaczyć. Ujawniła także, że dostała kilka propozycji nowych wyznań, została potępiona, a także napisał do niej zaprzyjaźniony ksiądz.

Natalia Kukulska zamieściła na swoim profilu instagramowym obszerny wpis, w którym dziękuje wszystkim za tak gorliwe zaangażowanie w temat jej wiary. Wokalistka przyznała, że słowa, które padły podczas rozmowy z Żurnalistą wywołały duże zamieszanie, a ona otrzymuje teraz dużo "ciekawych" wiadomości. 

"Mam kilka nowych propozycji wyznań, wiele gorliwych potępień, spiskowych teorii… a tymczasem moja rozmowa smsowa z zaprzyjaźnionym Ojcem Lechem @lech_dorobczynski : - Natuś, rozumiem Twoją decyzję. Szanuję - choć boli. Ale o jedno Cię proszę: nie wchodź w dyskusje z internautami... Gdybyś chciała porozmawiać ze mną - jestem. I będę. Błogosławię Ci. - Lechu kochany, Owszem przyznałam w bardzo szczerym wywiadzie, że nie chodzę do kościoła, bo nie daję rady z wielu powodów i nie rozwijałam tej myśli. Nie znaczy to jednak, że odeszłam od Kościoła katolickiego. Dziękuję za Twoje słowa i też szanuję! Moje słowa już dawno zostały zniekształcone i krążą w nowym wymiarze zyskując atencje spienionych "wiernych". Wydaje mi się jednak ( nieskromnie ), że być może jestem nawet ciut bliżej Boga w moich poszukiwaniach i mając wątpliwości, niż ci wszyscy którzy szczycą się coniedzielną mszą, czytają zarówno gorliwie Biblię i portale plotkarskie i są taaaak święci, że z chęcią wyruszą na słowną krucjatę, obrażając, oceniając i chełpiąc się swoją "moralnością". Czy mnie to dziwi? Kościół to ludzie, czyż nie?

Ściskam i nie martw się. - Tak, Kosciol to bardzo dziwny organizm. Sklada sie z ludzi - takich, jacy są. Jest w nim sporo dobrych ludzi, ale sa i tacy, z którymi nie chce sie mieć większego kontaktu. Ale wiesz, co jest najlepsze w Kosciele? To, ze jest w nim Bóg. Gdyby nie bylo w nim Boga - my, ludzie (w tym duchowni! - bo to tez ludzie, haha), już dawno bysmy go rozwalili od srodka. - To tak jak cały nasz świat Lechu… ❤️🙏", napisała Natalia Kukulska w sieci (zachowano oryginalną pisownię).

Uspokoiło Was tłumaczenie Natalii Kukulskiej? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz, jakim autem jeździ Natalia Kukulska.

Sonda
Czy chodzisz do kościoła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE