Maja Hyży pozna płeć dziecka w nietypowy sposób. Podąża za trendami?

2022-01-24 12:07
 Maja Hyży pozna płeć dziecka, tak jak robią to w USA
Autor: akpa Maja Hyży pozna płeć dziecka, tak jak robią to w USA

Maja Hyży (33 l.) nie przestaje zaskakiwać. Najpierw wyznała, że jest w trzeciej ciąży, a teraz ujawniła, że o płci dziecka dowie się na... specjalnej imprezie! O co chodzi?!

Maja Hyży na każdym kroku chwali się swoimi pociechami. Na jej profilach w sieci pełno jest zdjęć jedenastoletnich bliźniaków: Wiktora i Alexandra oraz córeczki Tosi (2 l.). Wkrótce dołączy do nich kolejne dziecko piosenkarki, gdyż jest ona w trzeciej ciąży. Jak przyznaje, dwie poprzednie znosiła doskonale. Tym razem nie jest tak kolorowo i zmaga się z wieloma dolegliwościami, charakterystycznymi dla początków tego stanu. Nie traci jednak optymizmu i ma nadzieję, że najgorsze samopoczucie ma już za sobą.

- Już czuję się bardzo dobrze, bo początki był różne - czego wcześniej nie doświadczyłam nigdy. Zawsze te ciąże przechodziłam od początku do końca bez żadnych objawów. Natomiast z tą ciążą troszeczkę było gorzej, ale już jest lepiej. Ogarnęłam to wszystko. Mdłości już przeszły. Zaczęłam się więcej uśmiechać, więcej energii mieć i chęci, żeby wychodzić. Czekałam, aż ten pierwszy trymestr przejdzie, bo tak książkowo mówią, że pierwszy zawsze jest najgorszy i tak u mnie rzeczywiście było. Natomiast już jestem na drugim etapie, więc jest dobrze - wyznała Hyży w rozmowie z Faktem.

Wszyscy jednak zastanawiają się, czy Maja urodzi dziewczynkę, czy chłopczyka. Okazuje się, że ona sama tego nie wie! Co więcej, razem ze swoim partnerem Konradem, zdecydowali się, że płeć maleństwa poznają podczas specjalnej imprezy. Trzeba przyznać, że to dość zaskakujący sposób, mało popularny w Polsce, ale w Stanach Zjednoczonych przyszli rodzice często korzystają z takiego rozwiązania.

- Chcemy sobie zrobić niespodziankę. Mój menedżer z moją przyjaciółką mają od pani doktor otrzymać informację o danej płci, a oni już tam mają całą resztę zrobić. My przyjedziemy na gotowca i zrobimy sobie małą imprezkę, gdzie poznamy płeć naszej dzidzi - wyjaśnia.

Sonda
Uważacie, że taki sposób poznawania płci dziecka jest fajny?
Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka: Jestem stworzona do bycia matką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE