Majdan zrobił żonie przyjemność w knajpie. Było gorąco! [ZDJĘCIA]

2021-10-16 5:30
Włoska miłość Majdanów
Autor: PAPARA18 Włoska miłość Majdanów

Choć są parą już od 8 lat, ich miłość wciąż kwitnie. Małgorzata Rozenek (43 l.) i Radosław Majdan (49 l.) zawsze znajdą chwilę, by wybrać się na romantyczną randkę. Ostatnio wylądowali we włoskiej knajpie. Małgosia była w siódmym niebie. Zobaczcie, co tam się działo!

Małgorzata Rozenek ma perfekcyjną figurę, choć nie ukrywa, że kocha jeść. By nie odmawiać sobie tuczących smakołyków, intensywnie ćwiczy. A najbardziej lubi pizzę. W trakcie nagrywania programu „Rozenek cudnie chudnie”, gdy musiała przestrzegać zaleceń dietetyczki, gwiazda marzyła właśnie o tym włoskim przysmaku.

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy z bliska twarz Małgorzaty Rozenek i zaniemówiliśmy! Na tym zdjęciu widać jej REALNY WIEK! [FOTO]

- Śniła mi się pizza – mówiła wtedy, a gdy wylądowała w pizzerii, czuła się jak w raju.

- Jezus, jakie to jest pyszne, jak to pachnie. Nic tak nie smakuje, jak dobre, kaloryczne jedzenie – zachwycała się.

Radek Majdan doskonale wiedział więc, gdzie zabrać żonę, by sprawić jej przyjemność. Razem pałaszowali pizzę i oczywiście, jak na zakochanych przystało, nie mogli się od siebie odkleić.

Zobaczcie w naszej galerii, co działo się we włoskiej knajpie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE