Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland

i

Autor: Akpa Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland

Nowy skład trenerów „The Voice of Poland’. Wiemy, kto ma szansę zasiąść w fotelach jury

2021-11-19 12:02

Najnowszy sezon „The Voice of Poland” budzi w telewidzach spore emocje. Niestety, tym razem nie z powodu zdumiewających występów, ale rzekomo niekompetentnego zachowania jednej z trenerek. Mowa o Sylwii Grzeszczak, która zdaniem internautów nie poradziła sobie w roli członkini jury. Wiemy, kto ma szansę ją zastąpić! Zagrożeni mają też być Tomson i Baron.

Informator Pudelka ustalił, że producenci „The Voice of Poland” planują zmianę składu jury na następny sezon. Powodem ma być niedopasowanie obecnej ekipy wpierającej najlepsze głosy w Polsce. Program ma na celu zadowalać publiczność, a żeby tak było istotnych jest wiele elementów. Oprócz doskonałych występów bohaterów z całej Polski, ważne jest, aby również jury potrafiło współgrać i swoimi dialogami rozbawiać i inspirować fanów programu. Sugerując się komentarzami internautów, w obecnej edycji zdecydowanie tego zabrakło.

Zobacz wyżej GALERIĘ: The Voice of Poland 2021: Trenerzy na pierwszym spotkaniu

Nowy skład trenerów „The Voice of Poland”. Kto się pojawi?

Najnowsza edycja programu „The Voice” jest nieoficjalnie uznawana za najgorszą spośród wszystkich do tej pory. Producenci robią co mogą, aby przyciągnąć przed ekrany jak największą liczbę widzów. Niestety, nie daje do pocieszających efektów.

Po fali krytyki Sylwia Grzeszczak w końcu przerywa milczenie! Wyjawiła, co z jej przyszłością w "The Voice"

Ogromna krytyka, która spadła na Sylwię Grzeszczak, wpłynęła na decyzję produkcji o prawdopodobnym zakończeniu współpracy z wokalistką w przyszłości. Informator Pudelka donosi, że Sylwia „najprawdopodobniej nie zasiądzie w kolejnej edycji", a powodem tego będą „liczne zobowiązania zawodowe". To jednak nie koniec zmian, które mają się wydarzyć za kilka miesięcy. Produkcja rozważa również podziękowanie za pracę na planie parze Tomsona i Barona, która obecna była w „The Voice” najdłużej.

„Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w "The Voice Kids" – tłumaczy informator.

The Voice of Poland

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Kto ma szansę zostać nowym trenerem w „The Voice”? Produkcja planuje zaprosić do rozmów Ewę Farną oraz Ewelinę Lisowską. Ich piosenki są chętnie puszczane w radio, co przekłada się na popularność. Z całą pewnością przyciągnęłyby przed ekrany młodych widzów. Ponadto, obie mają doświadczenie w tego typu formatach. Farna była już jurorem w kilku programach rozrywkowych, Lisowska jest finalistką "X Factor". Stacja pokłada duże nadzieje w owocnym przebiegu tych rozmów - ujawnia nasz informator, dodając, że "jeśli chodzi o Marka Piekarczyka i Justynę Steczkowską, to ich fotele nie są zagrożone"” – podaje źródło.

Ewelina Lisowska

i

Autor: WBF
Ewa Farna

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews
Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?
Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany