Pierwszy w Polsce rankowy show dla gejów debiutuje w telewizji! Premiera już niedłogo

2021-10-27 16:54
Uczestnicy programu Prince Charming
Autor: Instagram Uczestnicy programu Prince Charming

Nowy program „Prince Charming” to bez wątpienia jedna z najciekawszych premier tej jesieni. Premiera pierwszego randkowego show w polskiej telewizji, którego bohaterami są osoby homoseksualne, swoją premierę na platformie Player miał 12 października. Zainteresowanie produkcją okazało się tak duże, że stacja TTV zdecydowała się program wyemitować także w telewizji. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 2 listopada.

Wróżbita Maciej dokonał coming out-u

W roli tytułowego „czarującego księcia” pojawi się przystojny model Jacek Jelonek. O jego względy walczy w programie 13 mężczyzn, którzy marzą o znalezieniu swojej drugiej połówki. Okoliczności do zakochania się są nader sprzyjające - uczestnicy przez kilka tygodni mieszkają w pięknej hiszpańskiej willi.

Zarówno czas spędzony w grupie jak i indywidualne randki pomogą gospodarzowi lepiej poznać kandydatów na potencjalnego przyszłego partnera. Do niego będzie też należeć decyzja o tym, którzy z panów będą musieli wrócić do domu w drodze przeprowadzanej co kilka dni eliminacji. W finale Jacek będzie musiał wybrać, z którym mężczyzną chciałby stworzyć dłuższą partnerką relację.

Miłosne poszukiwania, w których bohaterów show wspierać będzie prowadząca Aggie Lal, nie są jednak jedynym celem nowej produkcji. Jak zaznaczają twórcy, ma on również na celu rozprawić się z wieloma stereotypami krążącymi wokół społeczności LGBT w Polsce i uwrażliwić społeczeństwo na jej problemy. Program emitowany będzie od wtorku do czwartku o 22.30 w TTV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE