Przybysz i Dąbrowski podzielili się radosną nowiną! To nowy etap w ich życiu

2021-10-16 12:18
 Przybysz i Dąbrowski podzielili się radosną nowiną! To nowy etap w ich życiu
Autor: Instagram Przybysz i Dąbrowski podzielili się radosną nowiną! To nowy etap w ich życiu

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się w sieci, że właśnie ruszają z budową wymarzonego domu. To jednak nie jedyna inwestycja, na którą się zdecydowali. Będziecie zaskoczeni co wymyślili!

Na Instagramie obserwuje ich prawie dwa miliony Internautów. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedni z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce. Nie skupiają się jednak tylko na robieniu kariery. Ich priorytetm jest rodzina. Mimo młodego wieku są już rodzicami dwóch małych córeczek. Teraz przyszła pora na kolejny etap w ich życiu.

Dąbrowski wrzucił na swój profil zdjęcie z miejsca, gdzie wkrótce stanie ich wymarzony dom.

"To mały krok dla człowieka, ale wielki dla budowy domu 🙌🏻 Pozwolenia otrzymane, wykonawca zakontraktowany, zatem już w tym miesiącu zaczynamy pierwszy etap prac 🔥🔥🔥", chwali się podekscytowany Jasiek.

Póki co na działce, która ma powierzchnię 0,6 ha, nie ma jeszcze zbyt wiele.

"Jak widzicie - tablica przez inwestorów zawieszona, no i kibelek też już jest - można zatem na spokojnie kontemplować nad kolejnymi etapami 😅😜", dodał.

POLECAMY: Sylwia Przybysz bierze się za siebie. Postanowiła popracować nad sylwetką po dwóch ciążach

Fani od razu zaczęli gratulować znanej parze. Niestety raptem trzy godziny po ogłoszeniu tej radosnej nowiny w sieci, złodzieje ukradli żółtą tablicę z ogrodzenia. Janek poinformował o tym na Instagramie i nie mógł uwierzyć, że do tego doszło. Mimo, że nie wiąże się to z dużymi kosztami, to zrodziło dodatkowe problemy, żeby zorganizować nową. Na pewno jednak poradzą sobie z takim trudnościami, w końcu muszą być gotowi, że to nie ostatnie takie problemy.

Okazuje się bowiem, że to nie jedyna inwestycja, którą się pochwalili w sieci. Youtuber wrzucił zdjęcie, na którym pozuje na pomoście nad rzeką. Wyjaśnił, że teraz należy on do nich, tak jak działka wielkości 1,86 ha, zlokalizowana nad Narwią. Znajduje się tam też uroczy domek rekreacyjny, który zamierzają odrestaurować.

"Nawet nie wiecie jak się jaram, że po długich poszukiwaniach odnalazłem i zakupiłem działkę marzeń 🥺💕 Szukałem, jeździłem i wypytywałem o mnóstwo lokacji. (...) Długo zbieraliśmy dokumenty, pozwolenia i etc, i po pół roku stałem się właścicielem 1,86ha ziemii 🥺💕 Jest tutaj domek, który będziemy odświeżać, jest tutaj rzeka, jest tutaj las, internet lte (😜)", napisał.

Co ciekawe Sylwia i Janek nie zamierzają spędzać tam wolnego czasu, ale zrobić miejsce, w które będą przyjeżdżać goście i wynajmować domek.

"Docelowo chciałbym tutaj uruchomić wynajem krótkoterminowy na „kąpiele leśne”, „artystyczne dni w naturze”, czy też po prostu wypoczynek 😜 Miejsce to jest godzinę od Warszawy, więc wydaje mi się, że ma potencjał ✨", wyjaśnia.

Wszyscy Ci którzy, już chcieliby rezerwować miejsce u znanych youtuberów, muszą uzbroić się w cierpliwość, bo para planuje zakończenie prac dopiero w 2023 roku. Do tego czasu będą mieli co robić. Nadzorowanie budowy domu, remontu domku letniskowego i opieka nad dwójką pociech mocno ich pochłonie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.10.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE