Smutne wyznanie Włodarczyk: nie wiadomo czy doczekam wnuków

i

Autor: Instagram Smutne wyznanie Włodarczyk: nie wiadomo czy doczekam wnuków

Smutne wyznanie Włodarczyk: nie wiadomo czy doczekam wnuków

2021-11-20 19:26

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą wszystko kręci się wokół małego Milana. Na Instagrama wciąż wrzuca zdjęcia ukochanego synka i porusza tematy dotyczące macierzyństwa. Teraz celebrytka zaskoczyła fanów swoimi wpisem, w którym mówi otwarcie, że nie wie, czy dożyje momentu, gdy na świecie pojawią się jej wnuki.

Agnieszka Włodarczyk długo czekała, żeby zostać mamą. Dopiero, gdy na swojej drodze spotkała miłość swojego życia, Roberta Karasia, zdecydowała się założyć rodzinę. Od czterech miesięcy cieszy się z przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka, synka Milana. Oszalała na jego punkcie i skupiła się wyłącznie na opiece nad nim. Nie chce iść w ślady swoich koleżanek celebrytek, które miesiąc po porodzie wracają do pracy. Agnieszka zawiesiła swoje obowiązki zawodowe i każdą chwilę spędza z maluszkiem. Nie oznacza to jednak, że nie dostrzega minusów późnego macierzyństwa.

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk boi się o swojego synka! "To już zakrawa o niezłą schize"

Aktorka urodziła Milana w wieku 40 lat. W dzisiejszych czasach to żadne zaskoczenie. Wszak na porodówkach co raz więcej jest mam w podobnym wieku i nikogo to już nie dziwi. Włodarczyk jednak postanowiła wybiec trochę w przyszłość i doszła do smutnych wniosków. Późne macierzyństwo ma jeden wielki minus, dzieci mam po 40-tce nie będą bardzo długo obecne w życiu swoich pociech.

"Macierzyństwo po 40…Ja widzę tylko jeden minus.Jeśli będzie mi dane dożyć 70 urodzin Milanek będzie miał dopiero 30 lat.Nie wiadomo czy doczekam wnuków?‍♀️", dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie.

Włodarczyk nie zamierza jednak zamęczać się tym tematem. Woli myśleć pozytywnie, bo przecież życie jest nieprzewidywalne i Milan może zostać bardzo młodym ojcem, a wtedy Agnieszka będzie miała jeszcze dużo czasu, żeby nacieszyć się wnukami.

"Z drugiej strony równie dobrze mogę zostać babcią w wieku 60 lat.Życie jest tak pięknie nieprzewidywalne, że nie ma co gdybać:)Nie wiem ile z Was doświadcza tego macierzyństwa w wydaniu dojrzalszym, ale myślę, że mimo wszystko plusów jest więcej niż minusów", dodaje aktorka.

Sonda
Czy Agnieszka Włodarczyk jest dobrą aktorką?
Pingwiny wróciły do łódzkiego zoo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany