Rafał GRabias, Monika Mielnicka, Siostry Szczepańskie

i

Autor: Materiały prasowe

Brawo!

Świąteczne spotkanie z gwiazdami: Mielnicka, Grabias, Siostry Szczepańskie... Kto jeszcze wpadł poprawić nastrój dzieciakom?

2022-12-10 12:47

Jak co roku w okresie przedświątecznym organizowane są różne spotkania dla tych najmłodszych. Tym razem gwiazdy gościły u podopiecznych świetlicy „Serduszko dla dzieci” na warszawskiej Pradze. Wszyscy chętnie włączyli się w robienie świątecznych ozdób na choinkę oraz pieczenie ciasteczek dla świętego Mikołaja.

Każda z zaproszonych gwiazd przyniosła coś dla mniejszych i większych podopiecznych świetlicy. Ogromną paczkę podrzucił Marek Bączek z fundacji „Masz szansę”. Wielką, żywą choinkę ubierał razem z dziećmi specjalista od drzewek Rafał Grabias. Pomagały im również siostry Szczepańskie. Natomiast Monika Mielnicka z „M jak miłość” i Adrian Nkwamu z „Top model” własnoręcznie wykonali ozdoby, które potem zawisły na choince. Ekipa z Big Brothera Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski, ale i radna miasta Warszawy, Anna Auksel zajęli się pieczeniem pyszności razem z podopiecznymi świetlicy. Magda Bolesławska z programu „40 konta 20” wzięła sobie za punkt honoru stworzenie pięknej ścianki z choinką w roli głównej. Na spotkanie wpadł również Jakub Kucner z „M jak miłość”, który żywo dyskutował z dzieciakami. Nie zabrakło również Aldony Wleklak, menadżerki gwiazd oraz autorki powieści historycznych "Saga niewoli"... Były zabawy w kalambury, a potem delektowanie się ciasteczkami i wspólne zdjęcie. Wszystkim dopisywał humor.

Sonda
Macie już gotowe prezenty na święta?