SZOK! Maciej Orłoś i aktor "Korony królów" są razem ZUPEŁNIE NAGO

2020-11-15 14:27
SZOK! Maciej Orłoś i aktor Korony królów są razem ZUPEŁNIE NAGO
Autor: AKPA SZOK! Maciej Orłoś i aktor "Korony królów" są razem ZUPEŁNIE NAGO

To dopiero skandal! Do sieci właśnie trafiło zdjęcie, na którym znany dziennikarz Maciej Orłoś pozuje całkiem nago! W jaki sposób się tam znalazło? Udostępnił je inny dziennikarz - Sławomir Matczak. Okazuje się, że panowie razem studiowali aktorstwo, bo zdjęcie pochodzi właśnie z tamtych czasów. Obok Orłosia możemy rozpoznać inne znane twarze! Wszyscy pozują NAGO!

Maciej Orłoś to jeden z najbardziej znanych i lubianych dziennikarzy w polskiej telewizji. Mimo że Orłoś znany był głównie z prowadzenia "Telexpresseu", mało kto wie, że jego wielką pasją był teatr. Za sobą ma także studia aktorskie. To zapewne właśnie tam Orłoś poznał Sławomira Matczaka, obecnie znanego dziennikarza i wykładowcę akademickiego. Ta znajomość za chwilę trafi na języki wszystkich za sprawą kontrowersyjnego zdjęcia, które Matczak udostępnił na Twitterze. 

ZOBACZ TEŻ: KULT nie wziął wsparcia od rządu! "Nie chcemy UKRADZIONYCH pieniędzy"

O co te zamieszanie? O to, że zdjęcie, o którym mowa, ukazuje 15 mężczyzn, którzy pozują całkowicie topless. Wśród nich jest właśnie młody Maciej Orłoś! Fotografia została opatrzona dowcipnym opisem "PWST, rok około 1980, przypatrzcie się uważnie na twarze- niektóre są znane :) miłej lupki he he". Wszystko wskazuje na to, że prezenter telewizyjny to nie jedyna znana persona na tym zdjęciu. Kto jeszcze 40 lat temu miał odwagę zapozować nago z tyloma mężczyznami? Obserwatorzy w mediach społecznościowych dopatrzyli się na nim także gwiazdora "Korony królów" - Sławomira Orzechowskiego. 

Jeszcze nie wiemy, jak na zdjęcie zareagowali znani modele. Pewne natomiast jest, że fotografia powstała podczas zajęć na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, ale jaka jest dokładnie jego historia? Sami jesteśmy ciekawi! 

Oto słynne zdjęcie, na którym możemy podziwiać wdzięki młodych przyszłych gwiazdorów: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE