Nieznane zdjęcie Anny Jantar. Wiemy już, po kim Natalia Kukulska ma taką figurę

2022-05-27 12:48
Zaskakujące zdjęcia Anny Jantar. Wiemy już po kim Natalia Kukulska ma taką figurę
Autor: akpa, instagram Zaskakujące zdjęcia Anny Jantar. Wiemy już po kim Natalia Kukulska ma taką figurę

Natalia Kukulska (46 l.) zdecydowała się wrzucić zdjęcie z plaży ze swoją ukochaną mamą Anną Jantar (+ 30 l.), która wygląda na nich rewelacyjnie. Teraz wiadomo już, po kim piosenkarka ma tak świetną figurę. Wszystko zapisane jest w genach!

Dzień Matki był wspaniałą okazją, żeby gwiazdy podzieliły się zdjęciami ze swoimi mamami. Również Natalia Kukulska podzieliła się archiwalną fotografią ze swoją mamą Anną Jantar. Dla gwiazdy to prawdziwy skarb, bo jak sama mówi, tylko zdjęcia przypominają jej mamę, której nie było jej dane lepiej poznać. Nie da się jednak ukryć niesamowitego podobieństwa Natalii do jej znanej mamy. Okazuje się, że nie tylko urodę dostała w prezencie od mamy, ale także geny ze świetną figurą.

Kukulska pokazuje zdjęcie z mamą

Kukulska wrzuciła do sieci fotografię ze swoją mamą. Anna Jantar, w kostiumie kąpielowym, trzyma swoją córkę w objęciach. To było kadr rodzinnego, letniego szczęścia na plaży. Nie da się ukryć, że Jantar byłą piękną kobietą i miała wspaniałą sylwetkę. Bez dwóch zdań, Kukulska te właśnie cechy odziedziczyła po ukochanej mamie.

Kukulska tęskni za mamą

Niestety Natalia nie spędziła zbyt dużo czasu ze swoją mamą. Gdy Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, jej córka miał zaledwie 4 latka...

"Relacje mama-córka zdecydowanie mam bardziej przestudiowaną ze strony bycia mamą. Ale jako córka też zaznałam jej trochę… szkoda, że pamięć nie uchroniła więcej chwil. Może celowo? By było łatwiej? Zostało kilka kadrów na zdjęciach… pozwalają mi sobie wyobrazić i uświadomić tę miłość!", napisała na Isnstagramie.

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom
Sonda
Natalia Kukulska jest podobna do swojej mamy Anny Jantar?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE