Zofia Zborowska świeciła biustem w drogiej restauracji!

2021-09-20 6:10
Zofia Zborowska karmi córeczkę piersią
Autor: 07PAPARA Zofia Zborowska karmi córeczkę piersią

Ach, jaka piękna rodzina! Z daleka widać, że w tej rodzinie nie brakuje miłości i troski. Zofia Zborowska (34 l.) i Andrzej Wrona (33 l.) wybrali wraz ze swoją niespełna dwumiesięczną córeczką Nadzieją do Sopotu. Towarzyszyły im także ich mamy Maria Winiarska (70 l.) oraz Hanna Wrona, które chętnie odciążają młodych w opiece nad wnuczką. Wszyscy biesiadowali w modnej knajpce przy plaży.

Nie ma wątpliwości, że Zosia Zborowska jest dobrą mamą. Aktorka nie ukrywała, że dość kiepsko znosiła ciążę, ale uśmiech małej Nadziei wynagradza jej wszelkie trudy i cierpienia. Żyjąca w zgodzie z naturą celebrytka wie jak ważne dla rozwój dziecka jest mleko matki, dlatego swoją pociechę z dumą karmi piersią i to na każde zawołanie. Aktorka nie ma z tym najmniejszego problemu nawet w miejscach publicznych. Za każdym razem, kiedy jej córeczka dawała znać, że jest głodna gwiazda nie miała oporów, by siedząc przy stole w drogiej restauracji odsłonić bluzkę, wyjąć pierś i nakarmić dziecko.

- Najpierw Zosia i Andrzej siedzieli w restauracji sami z dzieckiem. Aktorka co jakiś czas odsłaniała pierś i przystawiała do niej dziecko. W czasie pobytu w drogiej i pełnej ludzi restauracji robiła to kilka razy. Niemal na oczach wszystkich wymieniała też sobie wkładki laktacyjne, które chronią bieliznę przed zalaniem mlekiem matki. Andrzej czule zajmował się córeczką i nie szczędził czułości żonie, a później dołączyły do nich bacie, które także służyły młodym pomocą - relacjonuje nasz rozmówca.

No cóż, nic co ludzkie nie powinno być nikomu obce. Najważniejsze, żeby Nadzieja była szczęśliwym i najedzonym dzieckiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE