Zielińska pokazała tatę. Jak dwie krople wody?

2019-07-03 18:01
Katarzyna Zielińska
Autor: AKPA Katarzyna Zielińska

Instagramowy profil Katarzyny Zielińskiej to prawdziwa skarbnica wiedzy o aktorce. Pokazuje tam nie tylko fotografie z pracy, ale też codzienność. Ostatnio, pochwaliła się... tatą. Są podobni jak dwie krople wody?

Katarzyna Zielińska pokazuje na profilu Instagramowym zdjęcia z dziećmi, przyjaciółmi czy fotografie z pracy. Tym razem postawiła na rodzinny akcent i pochwaliła się... swoim tatą. Zielińska jest chyba prawdziwą córeczką tatusia, bo nieraz nazwała go przyjacielem i wsparciem. Tym razem napisała: - Pytacie mnie często, kto nauczył mnie w życiu optymizmu? Kto nauczył mnie doceniać każdą chwilę i nie przejmować się drobnymi potyczkami? Kto nauczył mnie uśmiechać się od rana? TATA. Zdjęcie jest naprawdę urocze i rozczulające! Internauci komentują: - Cieszę się ogromnie za to że jest dobrze i wiem że będzie dobrze!!, - Super mieć takiego tatę, - Piękny. Zobaczcie i oceńcie, czy są jak dwie krople wody?

Katarzyna Zielińska: Ilona Łepkowska kazała jej przefarbować włosy!

Katarzyna Zielińska rozmawia z piersiami Elżbiety Romanowskiej [WIDEO]

NAGA Zielińska podziwia widoki, internauci podziwiają Kasię [FOTO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE