12-letnia Viki Gabor nie ma czasu na szkołę

2019-12-03 12:39 rr
Wiktoria Viki Gabor
Autor: Akpa Wiktoria "Viki" Gabor

Wiktoria "Viki" Gabor od zwycięstwa w Eurowizji Junior 2019 ma bardzo napięty grafik. Nastolatka jest zapracowana, a przez liczne zobowiązania zawodowe nie ma czasu na szkołę.

Kariera Viki Gabor rozwija się w błyskawicznym tempie. Tuż po wygraniu Eurowizji Junior 2019, dziewczynka stała się najpopularniejszą nastolatką w Polsce. 12-latka jest rozchwytywania przez dziennikarzy i stacje telewizyjne. Przez rosnącą popularność i liczne zobowiązania zawodowe dziewczynka nie ma czasu na szkołę. W rozmowie z dziennikarzem przyznała jednak, że edukacja ma dla niej ogromne znaczenie, dlatego w każdej wolnej chwili sięga do podręczników.

- Na razie książki mam ze sobą. Jeszcze nie byłam po wygranej w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego - powiedziała Viki w rozmowie z Plejadą podczas prezentacji zimowej ramówki TVP.

12-latka wyjawiła, że w ubiegłym roku bardzo dobrze się uczyła i czwartą klasę szkoły podstawowej ukończyła z czerwonym paskiem na świadectwie. - W zeszłym roku miałam pasek, choć też bardzo dużo się działo. Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny - zapewnia Gabor w Plejadzie.

Najnowsze