16-latka zrezygnowała z "Top Model" przez rodzinny dramat. Jej siostrzyczka walczy o życie!

2019-10-09 13:56 rr
Nikola z Top Model
Autor: Instagram/nikola.furman Nikola z "Top Model"

W ostatnim odcinku z "Top Model" odeszła 16-letnia Nikola Furman. Fani programu zastanawiali się, dlaczego nastolatka zdecydowała się na tak śmiały krok i zrezygnowała z kariery na antenie TVN. Nastolatka zdecydowała się ukrócić wszelkie spekulacje i wyznała, że w jej rodzinie rozgrywa się prawdziwy dramat.

Nikola Furman była najmłodszą uczestniczką najnowszej edycji "Top Model". Dziewczyna w ostatnim odcinku postanowiła zrezygnować z udziału w programie. Ze łzami w oczach mówiła jurorom, że jej stan zdrowia nie pozwala, by dalej być w show. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, a na plan "Top Model" przyjechała nawet karetka. Teraz dziewczyna postanowiła ujawnić drugi powód swojej rezygnacji. Okazuje się, że 3-letnia siostra Nikoli Furman choruje na nowotwór złośliwy.

- Kochani mówiłam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu. Pierwsza to powody zdrowotne, a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki. Wraz z fundacja TipTop rozpoczynamy akcję Ratujemy Amelkę. Bardzo Was proszę o udostępnienia linka do zbiórki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę Amelkę 😔❤❤ - napisała Nikola Furman na Instagramie.

Pomóc malutkiej Amelce może każdy. Uczestniczka "Top Model" uruchomiła w sieci zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki. Link znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze