19-letnia córka Katarzyny Figury pozuje bez stanika. WOW! "Ale widoczki"

2021-09-15 11:02
 19-letnia córka Katarzyny Figury pozuje topless
Autor: akpa

Córka Katarzyny Figury, Koko, ewidentnie chce zabłysnąć w show-biznesie. Zaczęła się pokazywać u boku znanej mamy na oficjalnych wydarzeniach, a do sieci wrzuciła właśnie odważne zdjęcie. Pozuje na nim bez stanika! W komentarzach trwa burza. Co na to wszystko aktorka? Musicie to zobaczyć. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.

Katarzyna Figura ma na swoim koncie wiele odważnych scen filmowych. Nigdy nie miała problemu, żeby się rozebrać przed kamerą. Do dziś też wielu uważa jej głos za niezwykle seksowny, a miano polskiej seksbomby już na stałe przylgnęło do aktorki. Nie powinno więc dziwić, że jej starsza córka Koko Claire idzie w ślady mamy i równie bez oporów publikuje w sieci naprawdę gorące fotki.

Koko podbija salony

Odkąd Figura odeszła od męża Kaia Schoenhalsa, którego oskarżyła o przemoc domową, skupia się na wychowaniu dwóch córek Koko (19 l.) i Kaszmir (16 l.). Przeprowadziła się nad polskie morze i tam spokojnie pracuje. Ostanio jednak co raz częściej pojawia się na salonach. Co ciekawe podczas ostatniej premiery filmu "The end" towarzyszyła jej starsza córka. Widać, że świetnie czuje się na czerwonym dywanie. Aktorka nie ukrywa też, że jej pociechy chcą pójść w jej ślady.

- Do nich należy, co będą robić w życiu, ale myślę, że to będę dziedziny artystyczne - zdradziła w rozmowie z Plejadą.

Jednak Koko nie zamierza tylko grzecznie pozować na oficjalnych wydarzeniach. Do sieci wrzuciła odważne zdjęcie, które rozbudziło wyobraźnię internautów.

19-letnia córka Katarzyny Figury pozuje topless
Autor: Instagram
Sonda
Co myślisz o takich zdjęciach publikowanych przez córkę Kasi Figury?

Córka Figury wrzuciła do sieci odważne zdjęcie

Widać, że Koko poszła w ślady mamy i jest bardzo otwartą młodą kobietą. Ma świadomość swojego ciała i nie boi się go pokazywać. Do sieci trafiło jej zdjęcie, na którym pozuje w łazience, jest bez stanika, a obserwatorzy mogą zobaczyć fragment jej piersi. To musiało wzbudzić spore emocje wśród komentujących.

"To jest gorące""Ideał""Ale widoczki"

Ciekawe co na takie zdjęcia powie jej znana mama. Czy pohamuje takie zapędy swojej ukochanej córki, czy będzie ją wspierać w podbijaniu sieci i show-biznesu.

 19-letnia córka Katarzyny Figury pozuje topless
Autor: akpa
Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE