26-letnia aktorka prawnuczką 35-latki. Plejada gwiazd w nowym serialu TVN

2021-06-17 19:48
Agnieszka Więdłocha i Zofia Wichłacz
Autor: AKPA Agnieszka Więdłocha i Zofia Wichłacz

Jesienią na antenie TVN pojawi się nowy serial. "Receptura" to opowieść o rodzinnej tajemnicy i legendzie Jana Wedla, przedstawiona w dwóch przestrzeniach czasowych. 35-letnia Agnieszka Więdłocha zagra babcię 26-letniej Zofii Wichłacz. W obsadzie pojawi się również Mateusz Janicki, Jacek Koman, Joanna Brodzik, Cezary Żak i wiele innych znanych twarzy. Możemy spodziewać się wspaniałych kostiumów i miłosnej historii w tle. Poznajcie szczegóły.

Nowa produkcja TVN, serial "Receptura"

Już jesienią widzowie TVN będą mogli obejrzeć coś zupełnie nowego. Stacja zaproponuje sześcioodcinkowy serial "Receptura", którego akcja rozgrywa się częściowo przed wojną a częściowo współcześnie. W opisie serialu czytamy: Widzowie będą śledzić w niej równolegle losy dwóch bohaterek – jednej mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej: żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W części historycznej w roli głównej – powracająca na mały ekran – Agnieszka Więdłocha! 35-letnia aktorka dobrze znana z serialu "Czas honoru" powróci do grania w kostiumie. Jej serialową prawnuczką została 26-letnia Zofia Wichłacz. 

- Klamrą spinającą dwie kobiece historie w „Recepturze” jest dziennik Marii Kielicz, który przypadkowo wpada w ręce młodej studentki architektury – Zosi. Wraz z jego kolejnymi stronami rozwija się opowieść o rozterkach, ambicjach i romantycznych wyborach kobiet szukających prawdy o sobie. Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie podano na stronie TVN.

Antek Królikowski nie może wyjechać z parkingu.

ZOBACZ: Ignacy Gogolewski. Małżeństwo z Łaniewską, romans z legendą TVP i wielka tragedia

W obsadzie zobaczymy również: Jacka Komana jako Jana Wedla, Mateusza Janickiego, Jędrzeja Hycnara, Joannę Brodzik, Cezarego Żaka, Joannę Jarmołowicz, Piotra Janusza, Alicję Dąbrowską, Przemysława Sadowskiego, Monikę Kwiatkowską, Edwarda Linde-Lubaszenko oraz Emilię Krakowską (gościnny udział). 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE