38-letni polski aktor myśli już o Powązkach. Jest w szpitalu

2020-01-15 16:34 wp
38-letni polski aktor myśli już o Powązkach
Autor: AKPA

Jeden z polskich aktorów trafił do szpitala. Jakiś czas temu, opublikował w sieci zdjęcie z dramatycznym opisem. Czyżby jego sytuacja zdrowotna się pogorszyła? Celebryta myśli już o Powązkach. Zobaczcie, co się stało i o kogo chodzi!

Nowy rok niefortunnie zaczął Leszek Stanek, znany między innymi z udziału w programie "Azja Express" czy serialu "Pierwsza miłość". 38-letni polski aktor myśli już o Powązkach. Od dłuższego czasu jest w szpitalu, z którego jakiś czas temu opublikował wstrząsające zdjęcie. Tym razem podzielił się z fanami dramatyczną informacją. W specyficzny sposób napisał, że... myśli o śmierci i warszawskich Powązkach. Wszystko zawarł na liście, którą zatytułował: "Poradnik dla początkującego szpitalisty".

- Oglądajcie filmy i słuchajcie muzy tylko z legalnych źródeł! Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję że niebawem mogę trafić;) Powązki również rozważam bo mam bliżej domu. Wybaczcie czarny humor ale cóż nam pozostaje innego jak tylko sobie pożartować? - tak brzmiał trzeci instruktażu. Choć to niewinny żart i humor aktora, niektórzy z fanów bardzo się przejęli. Celebryta podziękował im za zainteresowanie i zapewnił, że wszystko zmierza ku lepszemu: - Kochani moi najmilsi. Wszystko mam, niczego mi nie trzeba (odwiedzin również) (...) Rany goją się jak na przysłowiowym psie. Jesteście wspaniali - napisał Stanek. Życzymy powrotu do zdrowia!

Zakazany kult Santa Muerte. Dlaczego Watykan zabronił czcić Świętą Śmierć?

Zasady dziedziczenia majątku. SPRAWDŹ!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Poradnik dla początkującego szpitalisty: 1. Weź swoje ulubione perfumy. (Francuski prysznic sprawdza się nie tylko na kempingu letnim) 2. Nie daj się wykończyć zgodnie z hasłem „co nas nie SZPITAL to nas wzmocni) 3. Oglądajcie filmy i słuchajcie muzy tylko z legalnych źródeł! Nie okradajmy artystów ze Skolimowa (bo tam czuję że niebawem mogę trafić;) Powązki również rozważam bo mam bliżej domu😜. Wybaczcie czarny humor ale cóż nam pozostaje innego jak tylko sobie pożartować? Buziak codzienny leci do Was😘 I pamiętajcie że „słońce świeci! Tylko czasami za chmórkami” (cyt. TONIO „szalone nożyczki” @teatr_fabrykamarzen Jestem wdzięczny ze i w pracy i na uczelni i w studiu i w internecie wszyscy są dla mnie wspaniali i wyrozumiali i nie musze się martwić ani o spektakle w których mam godne zastępstwa, o plan serialu... trochę przejmuje się ze czas płynie ale taka jego uroda🤷🏻‍♂️ Tym bardziej sznujmy każdą chwilę. Ja na ten przykład szanuję sobie labę na szpitalnym kwadracie 😜 Ps. Kochani moi najmilsi😝 Wszystko mam, niczego mi nie trzeba (odwiedzin również) a o przyczynach hospitalizacji i skutkach jak na ten moment rozmawiam jedynie z lekarzem prowadzącym wiec dziekuje za wyrozumiałość. Powiem jedynie że rany goją się jak na przysłowiowym psie😜 Jesteście wspaniali 🥰 Super dnia‼️ _____________________________________________ #moodoftheday #frenchshower #tempo #paris #stanekwith🖤 🖤 Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)
Najnowsze