500 złotych na dziecko od disco polo

2016-01-29 13:30
DiskoRolka
Autor: materiały prasowe

Polityka i sytuacja gospodarcza w kraju inspiruje, jak się okazało, także muzyków branży disco polo. Świeżo upieczony ojciec – Łukasz Gruszczyński czyli Diskorolka – nagrał piosenkę o znaczącym tytule ,,500 złotych". To odpowiedź discopolowców na propozycję rządu dla par, które decydują się na posiadanie dziecka.

Podczas, kiedy decyzja o wypłacie ,,500 plus" odwleka się w czasie – teraz władze deklarują, że nastąpi to w kwietniu – Diskorolka wyprzedził resort finansów i postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Przed nim wprawdzie inna premiera – jego najnowszego teledysku ,,Zakochana Para", ale jeszcze przed nią muzyk przygotował niespodziankę.

- Dosyć spontanicznie narodził się pomysł, aby stworzyć teledysk do piosenki ,,500 złotych". Utwór opowiada o planowaniu przyszłości przez młodych ludzi. Całość jest oczywiście żartem. A ja, jako jego autor mam tylko nadzieję, że dość śmiesznym – mówi w rozmowie z SE.pl Diskorolka. - Muzycznie piosenka jest bliższa disco polo niż „Helka-Modelka", ale za sprawą współczesnych syntezatorów brzmi świeżo. Wideo w dużej części powstało podczas premiery live, która odbyła się na jednej z prowadzonych przeze mnie imprez – zdradza.

Premiera klipu dzisiaj o godzinie 15 w YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE