55-letnia Młynarska pokazała, jak wysoko podnosi nogę. Aż trudno uwierzyć, że jest BABCIĄ!

2020-04-08 16:15 rr
55-letnia Młynarska pokazała, jak wysoko podnosi nogę
Autor: Akpa 55-letnia Młynarska pokazała, jak wysoko podnosi nogę

Agata Młynarska (55 l.) pochwaliła się w sieci swoim rozciągnięciem. Dziennikarka w odpowiedzi na wyzwanie rzucone przez Julię Wieniawę (21 l.) podniosła nogę wysoko ponad głowę. Zobaczcie sami!

Julia Wieniawa kilka dni temu rzuciła wyzwanie na Instagramie. Młoda aktorka namawiała swoich kolegów z "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz wszystkich internautów, by pokazywali w sieci, jak wysoko są w stanie unieść nogę. Odpowiedzieć na challenge postanowiła 55-letnia Agata Młynarska. Na swoim instagramie zamieściła zdjęcie, a w opisie nazwała się bibi, co oznacza babcia (tak dziennikarkę nazywa jej wnuczka Julia).

- Dziś o 21.09 w #agatasiekreci Będzie Julka Wieniawa. Kilka dni temu rzuciła pytanie do uczestników Tańca z Gwiazdami- kto wyżej podniesie nogę? #wieniawachallenge 😱😱😱 a zatem Julko (21 lat) , bibi Agata ( 55 lat) chociaż nigdy nie tańczyła w TzG, to jednak podejmuje challenge💪 do zobaczenia dziś o 21.00 #agatasiekreci #julkawieniawa #wieniawa #strech #pilates #fitnes #healthylifestyle #bibiagata #cwiczymyniejeczymy #kochamtaniec @juliawieniawa - podpisała zdjęcie Agata Młynarska.

Zobaczcie sami! Widok rozciągniętej Młynarskiej zachęcił Was do ćwiczeń?

Super Raport 7.04 - Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Gawkowski, Marcin Kierwiński, Igor Tuleya

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.