62-letnia Madonna pokazała NAGI BIUST. Musi podpierać się kulą

2020-07-07 8:43 doll
Madonna pokazała nagi biust
Autor: Instagram Madonna pokazała nagi biust

Madonna w sierpniu skończy 62 lata, ale ani myśli o zawieszeniu czy zakończeniu kariery. Każdy jej koncert wyprzedaje się na pniu, a dziarska 62-latka pokazuje na Instagramie takie rzeczy, od których jej młodsze koleżanki zzielenieją z zazdrości. Właśnie Madonna pochwaliła się nagim biustem.

Dwa lata temu Madonna urządziła sobie imprezę urodzinową z okazji 60. urodzin. Jak można się domyślać, nie była to nudna celebracja z tortem i naleweczką, ale wielka feta z opalonymi przystojniakami oraz morzem złotej biżuterii. Królowa popu wszystko zrelacjonowała na Instagramie, sugerując, że kolejne urodziny mogą jeszcze przebić okrągły jubileusz... Znając Madonnę, wszystko jest możliwe.

Tak wygląda 60-letnia Madonna! Urządziła imprezę urodzinową [ZDJĘCIA]

Madonna w sierpniu skończy 62 lata, ale ani jej w głowie stabilizacja przynależna "babciom". Właśnie pokazała na Instagramie zdjęcie z nagim biustem... 62-latka pręży się przed lustrem, obejmując dłońmi telefon. Strategiczne miejsca zasłoniła rękoma, ale i tak widać jej biust w pełnej krasie. Madonna podpiera się jeszcze kulą, ale najwidoczniej jest zadowolona ze swojej formy.

Seksowna?

Szymon Czerwiński: Wymyślił swoją własną kiełbasę! #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Everyone has a Crutch................ 🛠 Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

ZOBACZ TEŻ: Madonna miała koronawirusa! Ujawniła, z kim się spotkała

Najnowsze