67-letnia gwiazda "Sanatorium miłości" w bikini. Wulgarny komentarz aktora

2021-08-05 17:47
Uzdrowisko odc. 1. Wiesia Kwiatek z Sanatorium miłości
Autor: vod.tvp.pl Uzdrowisko odc. 1. Wiesia Kwiatek z Sanatorium miłości

Wiesława Kwiatek (67 l.) to jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek pierwszej edycji "Sanatorium miłości". W Ustroniu kuracjuszka nie znalazła swojej drugiej połówki. Została natomiast przyjaźń z innymi paniani biorącymi udział w programie TVP1 prowadzonym przez Martę Manowską.

Uczestniczki "Sanatorium miłości" spotkały się na wakacjach w Mielnie. Oprócz Wiesławy Kwiatek nad Morzem Bałtyckim odpoczywają także: Janina „Nina” Busk, Walentyna Kozioł, Joanna Tunney, Teresa Wąsowicz i Małgorzata Zimmer. Wiesława i Walentyna korzystając z uroków piaszczystej plaży skonstruowały pięknego psa z piasku. Kwiatek robiła sobie także bardzo odważne zdjęcia w bikini. Pod fotografią mało elegancki komentarz umieścił Maciej Gruszczyński (68 l.) - D**e na plaży grzejesz a tu trzeba grać - napisał aktor do koleżanki, która także grywa w polskich produkcjach (m.in. w "Barwach szczęścia"). Trzeba przyznać, że panie znane z TVP świetnie się razem bawią. Tak trzymać.

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE