69-letnia gwiazda "M jak miłość" w sukni ślubnej! Fani krytykują

2019-10-23 5:40 dav
Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z M jak miłość wychodzi za mąż.
Autor: materiały prasowe Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z "M jak miłość" wychodzi za mąż.

Miłość wiele potrafi wybaczyć i zapomnieć. Doskonałym przykładem na to jest serialowa Zofia Kisiel (Małgorzata Rożniatowska, 69 l.). Oszukiwana i zdradzana przez swojego partnera postanowiła wszystko mu wybaczyć i wyjść za niego za mąż. "Super Express" poznał szczegóły!

Krzysztof Tyniec (63 l.) gwiazdą serialu jest od dwóch lat. Niestety jego bohater nie należy do aniołków. Robert Żak okazał się bowiem oszustem i złodziejem, który na cel wziął sobie Zofię Kisiel. Uwiódł ją, obiecał ślub, namówił do sprzedaży domu, a później zniknął z jej pieniędzmi. Za swoje czyny trafił do więzienia, a zraniona Zofia znalazła schronienie w domu rodzinnym Mostowiaków. I kiedy zaczęła odzyskiwać spokój, Robert znów pojawił się w jej życiu i zaczął mieszać w głowie. Był na tyle skuteczny, że kobieta wybaczyła mu wszystko i po raz kolejny zaufała. Jakby tego było mało - oszust zamieszkał z nią u Basi (Teresa Lipowska, 82 l.). Nie dość, że zawłaszczył sobie szachy po Lucjanie (Witold Pyrkosz, +90 l.) to zaczął... podrywać Marię (Małgorzata Pieńkowska, 54 l.). Zaślepiona wizją ślubu Zofia wciąż wybaczała ukochanemu.

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" razem z nim odwiedzi salon sukien ślubnych. Kiedy narzeczony zobaczy wybór swojej ukochanej omal nie dostanie zawału. - Suknia jak marzenie, ale… obawiam się, że może przykryć twoją urodę, Zosieńko... i osobowość! - powie. - Mojej osobowości nie da się przykryć... Ani urody! - odpowie mu Kisielowa. Jak jednak udało nam się dowiedzieć, nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zofia podsłucha bowiem jak Robert rozmawia z innymi kobietami. Jednej obieca wycieczkę, od drugiej będzie chciał pożyczyć pieniądze na operacje. Kobieta wtedy powie "dość" i zerwie zaręczyny. Sprytny Żak sprzeda jej kolejną bajkę w którą ona uwierzy. Pod koniec listopada zobaczymy bajkowy ślub pary. Czy ich szczęście potrwa jednak długo?

Co ciekawe - nie wszystkim widzom spodobała się suknia ślubna wybrana przez Kisielową. W komentarzach pod zdjęciami zamieszczonymi w internecie można przeczytać wiele krytycznych słów.