9. edycja MasterChef ruszyla! Tym razem walka odbędzie się na zmienionych zasadach

2020-09-13 11:09 Aleksandra Niedźwiedź
MasterChef
Autor: Facebook/MasterChef Co wydarzy się w kolejnym odcinku "MasterChefa"?

Najsłynniejszych kulinarny program w Polsce powraca. W 9. edycji „MasterChef” na widzów czeka sporo niespodzianek. Zmiany w formule kulinarnego talent show pojawią się już na samym początku. Jak w tym roku będzie wyglądać rywalizacja kucharzy?

Kajda na Bulwarach | Magda Gessler

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kucharze-amatorzy z całej Polski ponownie staną do kulinarnej rywalizacji, a stawką w grze jest nagroda pieniężna oraz spełnienie marzeń każdego kucharza czyli możliwość wydania książki z własnymi przepisami. W tym roku o tym, kto dostanie szansę, by powalczyć o tytuł nowego polskiego MasterChefa zdecydowali nie tylko jurorzy, ale również widzowie, którzy spośród wszystkich nadesłanych tym razem drogą internetową zgłoszeń. To oni wyłonili trzy osoby, które dołączyły do kuchennych zmagań, w których stawką jest miejsce w finałowe czternastce.

Walka w kuchni Masterchefa już się rozpoczęła. Ośmiu uczestników zapewniło już sobie awans do kolejnego etapu. Przed pozostałymi niełatwe zadanie, które sprawdzi ich znajomość kuchni polskiej oraz kulinarną inwencję. Komu uda się wywrzeć najlepsze wrażenie na Magdzie Gessler, Ani Starmch i Michelu Moranie?

Emisja w TV:MasterChefNiedziela 20.00 TVN

Najnowsze