A jednak! Wiśniewski i Świątczak znów razem I VLOG

2020-04-01 20:00 EW-T
Michał Wiśniewski
Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Niech nie zwiedzie was ten tytuł - byli małżonkowie nie są znów parą, ale ponownie połączyli swoje siły zawodowo. A wszystko z powodu konieczności zrezygnowania ze współpracy z Agatą Buczkowską (21 l.). Młoda piosenkarka wylała żale na to, że została wysłana na przymusowy urlop i przedstawiono jej umowę współpracy z zespołem Ich troje "na którą jej nie stać". Co o tym wszystkim mówi w rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską Michał Wiśniewski (47 l.)? Koniecznie obejrzyj wywiad!

Wywiad z Michałem Wiśniewskim. Vlog Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W Ich toje śpiewało już kilka wokalistek. Pierwszą była Magda Femme (48 l.), największe sukcesy zespół odnosił z Justyną Majkowską (42 l.) i Anią Świątczak (43 l.). Przez pewien czas kobiecym głosem w tym teamie była Justyna Panfilewicz (35 l.), a od pewnego czasu młodziutka Agata Buczkowska (21 l.) finalistka 7. edycji programu "The Voice of Poland".
Kilka dni głośno zrobiło się o tym, że w tym roku podczas koncertów zastąpi ją Ania Świątczak. Piosenkarka wyżaliła się w mediach społecznościowych, że została wysłana na przymusowy urlop i przedstawiono jej nową umowę, w której za złamanie klauzuli poufności grożą wysokie kary, dlatego nie zgodziła się jej podpisać.
Poczas czatu na Youtube Michał Wiśniewski wyjaśnił fanom, że musiał podjąć taką decyzję, gdyż Agata jest osobą "nieobliczalną", co miał dokładnie na myśli opowiedział w wywiadzie Ewie Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.
Sam lider Ich troje nie chce już więcej mówić o sprawie z Agatą. Wydał na ten temat oświadczenie i tym zakończył dyskusje, jednak jego współpracownicy nie kryją, że w ostatnich miesiącach praca z Buczkowską była po prostu trudna. Młoda wokalistka stawiała zespół w trudnej sytuacji nie pojawiając się na koncertach, nie dotarła również na spotkanie z fanami. Czekało na nią 140 osób, a ona ich zawiodła.
Podczas koncertów, na których nie pojawiała się Ich troje ratowała Ania Świątczak. Jak Michałowi udało się ją namówić do powrotu do zespołu. O tym w rozmowie.

Najnowsze