Adamczyk ukrywał żonę przez trzy lata. Teraz ją pokazał

2019-12-10 15:36 TUMM
Adamczyk
Autor: AKPA

Piotr Adamczyk (47 l.) długo kazał czekać fanom na ten moment. Po trzech latach związku w końcu pokazała się w sieci pierwsza oficjalna, wspólna fotografia aktora z żoną. Małżonkowie uczcili w ten sposób rocznicę poznania.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak (28 l.) poznali się trzy lata temu. Popularny gwiazdor długo starał się ukryć tę znajomość, podobnie jak ślub, który odbył się w lipcu tego roku. I choć na ich dłoniach błyszczały obrączki, zakochani nie pokazywali się razem publicznie i nie zamieszczali w internecie wspólnych zdjęć.

Jedyna ich wspólna fotografia pochodzi z premiery filmu „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, jednak została zrobiona ukradkiem, już na sali kinowej. Bo trzeba zaznaczyć, że do kina weszli osobno.

Teraz jednak nastąpił prawdziwy przełom. Na Instagramie Karoliny pojawiła się ich wspólna fotografia. „Życie każdego dnia pisze nam inny scenariusz. Codziennie wcielamy się w różne role. Bywają trudne i smutne, ale są też te szczęśliwe i przyjemne. Najważniejsze w tym wszystkim to pozostać sobą i iść za własnym wewnętrznym głosem. Za zamkniętymi drzwiami naszego domu zrzucać z siebie wszystko i mieć kogoś, kto wspiera, uczy, daje możliwości rozwoju, przytuli, powie dobre słowo, ale też wkurza i prowokuje do refleksji. Ja tak mam od trzech lat” – napisała pod zdjęciem.
Adamczyk mimo kilku poważnych związków miał do tej pory tylko jedną żonę. Była nią modelka Kate Rozz (39 l.).

Adamczyk ujawnił drugą żonę
Autor: instagram Adamczyk ujawnił drugą żonę
Najnowsze