Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszedł wstydliwy zabieg

2019-11-08 9:48 rr
Adrian i Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Autor: Instagram/anitaczylija Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poddał się zabiegowi, który dla wielu jest bardzo wstydliwy i stanowi temat tabu... Mężczyzna zdecydował się na przeszczep włosów. Zabieg trwał aż 12 godzin!

Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił pozbyć się zakoli i raz na zawsze uporać się z łysieniem. Mężczyzna poddał się terapii w jednej z renomowanych, warszawskich klinik. Zabieg trwał 12 godzin, a Adriana Szymaniaka wspierała ukochana żona Anita.

- Oto nowy JA 😁 a dokładniej nowy ja w okresie oczekiwania, na wielkie zmiany o jakich ostatnio wspominałem 🗣😃‼️ (na efekty trzeba chwile poczekać 😉). Wczoraj w @przeszczepy_wlosow poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów. Teraz będę mógł mieć takie pióra jak Gandalf z Władcy Pierścieni 🧙🏼‍♂️✨🔮. A tak całkiem poważnie, sukcesem przy transplantacji zyskałem ponad 4 tys. włosów, które wypełniły moje gigantyczne zakola, oraz zagęściły większa powierzchnię głowy w miejscach gdzie zrobiło się naprawdę rzadko 🤷🏼‍♂️😒. Powiem wam, że już od kilku lat wiedziałem, że taki dzień nadejdzie , lecz musiało zgrać się na to kilka kwestii. Postęp mojego wypadania włosów, musiał zwyczajnie minąć w tym najbardziej intensywnym etapie. Tak naprawdę od 10 lat wstecz obserwowałem jak moja głowa się zmienia, a od 5 lat mówiłem sobie, że kiedyś poddam się przeszczepowi. (...) Klinika której zaufałem, wykorzystuje NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ metodę w transplantacji włosów. Jest to robot ARTAS🔬! To on pobiera włosy i przygotowuje miejsce na nowe wskazane przez lekarza. Dlaczego zaufałem tej metodzie ?! GWARANCJA najmniejszej ilości uszkodzeń pobranych i przeszczepionych włosów sama się obroniła‼️😁 Dzisiaj jestem dzień po zabiegu i po wizycie kontrolnej. Nie spodziewałem się, że będę w tak dobrej formie po zabiegu który trwał 12 godzin 🕖🤪🙏🏼. PS: pisze o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czuja dyskomfort z tego powodu. Ja tez czułem....i zrobiłem z tym w końcu porządek 😁💪🏻👨🏻‍🦲💇🏼‍♂️ dziękuję mojej rodzinie, że ze mną była i mnie wspierała - napisał Adrian na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Oto nowy JA 😁 a dokładniej nowy ja w okresie oczekiwania, na wielkie zmiany o jakich ostatnio wspominałem 🗣😃‼️ ( na efekty trzeba chwile poczekać 😉). Wczoraj w @przeszczepy_wlosow poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów. Teraz będę mógł mieć takie pióra jak Gandalf z Władcy Pierścieni 🧙🏼‍♂️✨🔮. A tak całkiem poważnie, sukcesem przy transplantacji zyskałem ponad 4 tys. włosów, które wypełniły moje gigantyczne zakola, oraz zagęściły większa powierzchnię głowy w miejscach gdzie zrobiło się naprawdę rzadko 🤷🏼‍♂️😒. Powiem wam, że już od kilku lat wiedziałem, że taki dzień nadejdzie , lecz musiało zgrać się na to kilka kwestii. Postęp mojego wypadania włosów, musiał zwyczajnie minąć w tym najbardziej intensywnym etapie. Tak naprawdę od 10 lat wstecz obserwowałem jak moja głowa się zmienia, a od 5 lat mówiłem sobie, że kiedyś poddam się przeszczepowi. Dalej tylko czekałem na metodę która zapewni jak największa skuteczność tego zabiegu. Tak naprawdę od niedawna następuje rozwój technologii i ilości klinik, które świadczą tego typu usługi, co za tym idzie, również doświadczenie. Wiele osób poddaje się tym zabiegom w Turcji, gdzie jest to od lat wykonywanym w tamtym kraju...słyszałem różne opinie i efekty. Mnie jednak turystyka medyczna nie przekonała, z wielu powodów. Klinika której zaufałem, wykorzystuje NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ metodę w transplantacji włosów. Jest to robot ARTAS🔬! To on pobiera włosy i przygotowuje miejsce na nowe wskazane przez lekarza. Dlaczego zaufałem tej metodzie ?! GWARANCJA najmniejszej ilości uszkodzeń pobranych i przeszczepionych włosów sama się obroniła ‼️😁 Dzisiaj jestem dzień po zabiegu i po wizycie kontrolnej. Nie spodziewałem się, że będę w tak dobrej formie po zabiegu który trwał 12 godzin 🕖🤪🙏🏼. PS: pisze o tym, bo jest to swego rodzaju temat tabu wśród mężczyzn, a tak naprawdę wielu moich znajomych boryka się z podobnym problemem i czuja dyskomfort z tego powodu. Ja tez czułem....i zrobiłem z tym w końcu porządek 😁💪🏻👨🏻‍🦲💇🏼‍♂️ dziękuję mojej rodzinie, że ze mną była i mnie wspierała ❤️💙♥️ #przeszczepwłosów #odzyskajswojewlosy #artasrobotics #klinikaprzeszczepuwlosow #nowewłosy #poland #warszawa #sienna86 Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Od kiedy znam mojego męża - czyli od naszego ślubu 👰🏼🤵🏼, wiem że jest to osoba niezwykle pogodna, towarzyska, pełna dystansu do siebie i poczucia humoru, ale oprócz tego niezwykle wrażliwa i emocjonalna. Mimo że sam wielokrotnie żartował ze swoich kompleksów, to widziałam jak patrzy na siebie w lustrze i ile zdjęć ląduje w koszu z jednego powodu.. mój mąż zaczął tracić włosy bardzo wcześnie i różne metody mniej inwazyjne nie dawały pożądanych efektów. Od zawsze wiedział, że kiedy będzie dostępna w Polsce możliwie najnowsza technologia to zdecyduje się na nią. I tak w ostatnich paru miesiącach zdecydowaliśmy się na przeszczep włosów, odkładając w czasie rodzinne wakacje, na które jeszcze będziemy mieli wiele okazji🙂 wiem że było to jego ogromne marzenie i mówię MY- bo ja jako jego żona stoję murem za jego decyzją i pragnę jego szczęścia. Wiem że wszystkie moje zapewnienia o tym , że kocham go takiego jakim jest nie wystarczą. Cieszę się niezwykle jego szczęściem i będziemy zdawać relację jak będzie wyglądać Adrian za jakiś czas kiedy będzie widać efekty ❤️ A teraz dziękujemy całemu personelowi @przeszczepy_wlosow za opiekę, wiedzę i za wspaniałą atmosferę, a narazie czas na rekonwalescencję i odpoczynek, chociaż Adrian czuje się dobrze to nie może się przemęczać. Panowie jeżeli się zastanawiacie- a wiemy od kiedy zaczęliśmy w towarzystwie rozmawiać na ten temat, że wielu mężczyzn ma takie problemy i również myślą o przeszczepie- to pamiętajcie również macie do tego prawo żeby czuć się dobrze w swojej skórze 🙂 nie tylko kobiety mogą o siebie dbać.. Jeżeli macie pytania śmiało pytajcie @adrian_szz ❤️ #koniecskładzikuczapek #wsparcie #rodzina #nowymąż #klinikaprzeszczepuwlosow #artas #najnowszametoda #niemogesiedoczekac #hairtransplant #kompleksy #newhair #loveyou Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)
Najnowsze