Córka premiera CAŁKIEM NAGO. Aż kipi od scen seksu. Bardzo odważny film w sieci! MAMY ZDJĘCIA I WIDEO

2020-11-27 0:01 NR
Córka polskiego premiera nago. Aż kipi od scen seksu
Autor: screen "Erotica 2022" Córka polskiego premiera nago. Aż kipi od scen seksu

Na Netflix trafił właśnie film "Erotica 2022" - pierwsza polska produkcja fabularna stworzona dla światowego giganta. Już sam tytuł mówi o tym, że się dzieje! Aktorka Agata Buzek (44 l.) pojawia się w nim całkowicie nago i gra odważne sceny seksu. Córka premiera Jerzego Buzka (80 l.) w pełnej krasie pokazała swój aktorski kunszt i wdzięki. Mamy zdjęcia i wideo.

Agata Buzek to jedna z najlepszych polskich aktorek - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Od lat podziwiamy jej role nie tylko w polskich produkcjach, a aktorka bryluje na zagranicznych festiwalach filmowych. Nie trafiło jej się jednak wiele odważnych scen łóżkowych. Aż do teraz. W pierwszej polskiej fabularnej produkcji Netflixa Agacie przyszło zagrać najpierw sceny masturbacji w wannie, a później ostrego seksu z aktorem Sebastianem Stankiewiczem (42 l.).

Zobacz także: Agata Buzek i Jacek Braciak przyłapani na czułościach. Mamy ZDJĘCIA

W filmie "Erotica 2022" Agata Buzek zaprezentowała się w pełnej krasie - widzimy ją zupełnie nago. I trzeba przyznać, że świetnie poradziła sobie z aktorskim zadaniem - wypadła zmysłowo, a do tego bardzo atrakcyjnie. Widzowie i pierwsi recenzenci też są zachwyceni. Zwłaszcza, że sceny pokazane są z wyczuciem, a to dlatego, że za reżyserię filmu odpowiada aż pięć kobiet! Z pewnością to dzięki temu Agata tak swobodnie czuła się na planie. Miejmy nadzieję, że teraz cały świat zobaczy wielki talent naszej Agaty!

Zobacz także: Dorociński PODBIJA ŚWIAT dzięki serialowi "GAMBIT KRÓLOWEJ". Kulisy hitu Netflixa

Za wyreżyseroanie "Erotica 2022" odpowiadają Anna Kazejak, Anna Jadowska, Kasia Adamik, Jagoda Szelc i Olga Chajdas. Oprócz Agaty Buzek w filmie nago oraz w scenach seksu pojawiają się: Monika Pikuła, była partnerka Marcina Bosaka ("M jak miłość"), Dominika Stróżewska, Agnieszka Żulewska, Sara Celler-Jezierska, Małgorzata Bela i Magdalena Dębicka.

Oto NAJGOLSZA polska aktorka! Zobacz gorące zdjęcia

Agata Buzek świeci nagim biustem
Najnowsze