Agata Młynarska to ukrywała. Przez ciężką chorobę wyprowadziła się z Polski. Wstrząsające szczegóły

2021-01-27 6:00 nr
Agata Młynarska choroba
Autor: Instagram Agata Młynarska choroba

Agata Młynarska (56 l.) całkowicie zmieniła swoje życie. Do dziś mało kto wiedział o tym, że kilka miesięcy temu wyjechała z Polski i mieszka w Hiszpanii. Wszystko przez COVID-19, którego gwiazda przeraźliwie się boi. Przez wzgląd na swoją poważną chorobę jelit i astmę, na razie nie zamierza wracać do kraju. 

Cztery miesiące temu Agata Młynarska wyjechała do Hiszpanii. Ulokowała się niedaleko Walencji. 

– W październiku 2020 r. przyjechałam tu na dwa tygodnie. Miałam spotkać się z mężem w Hiszpanii po skończeniu przez niego studiów w INSEAD we Francji. Pod koniec października miałam wrócić do Polski na nagrania programu do TVN Style. To miały być nasze wakacje. Takie były plany... - opowiada Agata.

NIE PRZEGAP: Anna Samusionek morsuje BEZ MAJTEK. Wszystko jej widać! Teraz komentuje

Życie i rozwój epidemii w Polsce zmieniło ich plany.

- Dobiega końca czwarty miesiąc w innej rzeczywistości. Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu - wyjaśniła swoim fanom Młynarska. 

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ: Agata Młynarska walczy z chorobą! Zasmucające wieści o dziennikarce. To nie koronawirus!

Oczywiście tęskni za Polską, za rodziną, ale w Hiszpanii czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Jej sposobem na odnalezienie się zagranicą jest szukanie skojarzeń z doskonale znaną jej Polską i ukochanymi miejscami.

- Nowe doświadczenie. Trudne. Nie takie oczywiste. Tęsknota za wszystkimi i wszystkim... rodzina, przyjaciele, rzeczy, zapachy, smaki, rutyna codzienności, praca, zgiełk, ciuchy, zakupy...stają się obrazem z innej rzeczywistości. Dziś wędrując uświadomiłam sobie, że zawsze szukam śladów. Szukam odniesień. Z trudem czerpię radość bez możliwości dzielenia jej z bliskimi. Idąc po tych dróżkach zobaczyłam trochę Halę na Jaworzynie, poczułam zapach sosen, wróciły dobre wspomnienia z Kościeliska. Stara to i banalna prawda, że wszystko jest w głowie. Trzeba mieć w niej poukładane i przewietrzone. Pracuję nad tym każdego dnia. I co dzień powtarzam sobie -„wystarczam” taka jaka jestem. Dziękuję Wam, że jesteście, że mogę podzielić się z Wami tym, czego doświadczam - pisze dziennikarka.

Od czterech miesięcy 24 godziny na dobę spędza teraz ze swoim mężem Przemysławem Schmidtem (58 l.), co umocniło ich związek. 

Grób teściów Magdy Gessler | Niezapomniani
Najnowsze