Agata Młynarska przeżyła piekło. Trafiła do psychiatry

2021-02-25 14:40 tumm
Agata Młynarska to synowa na medal
Autor: Akpa

Popularna dziennikarka zdobyła się na szczere wyznanie. Agata Młynarska (56 l.) przyznała, że przed laty walczyła z depresją. Było tak źle, że potrzebowała pomocy psychiatry. Zobaczcie przez jakie piekło musiała przechodzić....

Agata Młynarska przyznała, że zmagała się z silną depresją. O swojej chorobie opowiedziała w szczególnym dniu - Narodowym Dniu Walki z Depresją.

Wiele razy zdarzało mi się nie mieć siły na nic, nawet na zmycie makijażu, na wstanie z łóżka. Działałam na automatycznym pilocie, z wyuczonym uśmiechem, który odczuwałam jako fizyczny ból. Bolało mnie zresztą cale ciało. Nie mogłam spać, budziłam się nad ranem z nieuchwytnym niepokojem, myślówą, drżeniem serca” - napisała na Instagramie.

Gwiazda wróciła do zdrowia dzięki specjalistom. „To jest możliwe! Jest tylko jeden warunek – trzeba zaufać w sens pomocy profesjonalistów – lekarzy i psychoterapeutów. Trzeba też zdobyć się na odwagę, by poprosić o pomoc” – dodała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz zaręczony?! Jego wybranką jest gwiazda "Top model". Dziewczyna pokazała pierścionek

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze